Princezna Kate konečně prozradila detaily o svém zdravotním stavu. Její vzkaz zaskočil celý svět

Fotografie: Depositphotos

Princezna Kate se před nějakým časem stáhla ze společnosti kvůli své vážné nemoci. Nyní však vyslala do světa zprávu, která překvapila mnohé.

Je tomu již několik měsíců, co se princezna Kate stáhla ze společnosti kvůli rakovinnému onemocnění, o němž informovala veřejnost prostřednictvím videa. Nedávno zrušila také návštěvu vojenské přehlídky Irské gardy, ve které zastává pozici čestné plukovnice. Jelikož se nemohla zúčastnit, poslala svým příslušníkům dopis, kde mimo jiné naznačila i to, že se její stav postupně zlepšuje. Dobré zprávy dle webu Mirror potěšily celou Británii.

Dojemný dopis od nemocné princezny Kate

Princezna Kate se měla jako vždy zúčastnit přehlídky zvané Colonel’s Review, která se tradičně koná 8. června ve Velké Británii a kde za běžných okolností sama vystupuje. Její zdravotní stav jí to ovšem letos nedovolil, což jí znemožnilo podívat se na své příslušníky pochodující za doprovodu autentické hudby. Skutečnost ji byla samozřejmě proti srsti, a tak alespoň napsala děkovný dopis, ve kterém promluvila o svém zdravotním stavu. Irská garda jej zveřejnila na twitterovém účtu.

„Chtěla jsem vám dát tímto dopisem vědět, jak jsem na celý pluk hrdá. Vážím si všech, kteří se na tuto přehlídku měsíce připravovali. Být vaší plukovnicí pro mě znamená velkou čest a omlouvám se, že vám letos nemohu salutovat,“ uvedla Kate v úvodu svého vzkazu a naznačila, že její léčba probíhá dobře. Sama ostatně nyní doufá, že již brzy bude schopna reprezentovat svou zemi a účastnit se všech potřebných akcí.

Král Karel III. otevřeně přiznal to, čeho se celá veřejnost poslední týdny obávala

​Dvaačtyřicetiletá princezna se tak se vší pravděpodobností zdravotně zlepšuje a je možné, že brzy promluví k společnosti hlouběji. Z důvodu intenzivních chemoterapií a dalších procesů léčby to však dosud nebylo možné. Irská garda reagovala na dopis velmi dojatě a její slova se dočkala velkého potlesku. Pluk věrných příslušníků rovněž popřál Kate brzké uzdravení. Na Zdravém Stravování jsme také psali o typických příznacích rakoviny tlustého střeva.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]