Král Karel III. otevřeně přiznal to, čeho se celá veřejnost poslední týdny obávala

Fotografie: Depositphotos

Král Karel III. při nedávné návštěvě Armádního leteckého muzea v Británii nečekaně sdílel své osobní zkušenosti s léčbou rakoviny.

Při nedávné návštěvě Armádního leteckého muzea v Hampshire se král Karel III. setkal s válečným veteránem Aaronem Mapplebeckem, aby se bavili o jejich společném boji s nemocí rakoviny. V rozmluvě se nečekaně otevřel král, sdíleje své vlastní zkušenosti s léčbou této nemoci, a odhalil překvapivé aspekty svého zdravotního stavu.

Letecký veterán podpořil rodinu

Král Karel III. sdělil, že během své léčby rakoviny u něj došlo ke ztrátě jednoho ze základních smyslů. Tato slova padla během rozhovoru v Armádním leteckém muzeu, kde se král setkal s veteránem Aaronem Mapplebeckem. Mapplebeck sdílel, že při své vlastní léčbě rakoviny varlat vloni ztratil chuť. Podle zprávy deníku DailyMail král odvětil, že se mu stalo totéž.

Kromě toho, že král sdílel své osobní zkušenosti s rakovinou, předal také svému synovi, princi Williamovi, vysoký vojenský titul plukovníka armádního letectva. Tento moment zdůraznil nejen otcovskou hrdost, ale také uznání Williamových úspěchů a jeho schopností jako pilota. „Je to opravdu dobrý pilot,“ řekl podle deníku TheDailyBeast o Williamovi.

Princ William přišel s nečekaným vyjádřením o zdravotním stavu princezny Kate. Veřejnost má jasno

Královský palác v ústraní

Král Karel III. a princ William tak přinesli do veřejného povědomí nejen vážná témata jako boj s rakovinou, ale také momenty radosti a hrdosti spojené s rodinnými událostmi a profesními úspěchy. Jejich setkání s veteránem a následný ceremoniál představovaly důležité okamžiky, které propojily historii, současnost a budoucnost britské královské rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Royal Family (@theroyalfamily)

Buckinghamský palác zůstává ohledně detailů léčby britského panovníka zdrženlivý a neprozrazuje žádné konkrétní informace. Nicméně odborníci naznačují, že léčba probíhá úspěšně. Tento závěr podporuje skutečnost, že se panovník na konci dubna částečně vrátil ke svým královským povinnostem, což svědčí o jeho postupném zotavování a schopnosti znovu vykonávat své úkoly. Nedávno jsme vás na našem webu ZdravéStravování informovali také o problémech, které prý trápí Williama a Kate.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]