Začněte bojovat s nadváhou efektivně. Stačí využít dvě běžně dostupné suroviny, které každý zná

Fotografie: Freepik

Všichni samozřejmě víme, že žádné zázračné diety a zázračné léky na hubnutí neexistují. Jakákoliv metoda vyžaduje určité úsilí. Nemusí to však být utrpení, které navíc nekončí úspěchem.

Nabízíme vám efektivní možnost, jak se zbavit nadbytečných kilogramů. Zkuste dodržovat dietu s citronem a zázvorem. Sama o sobě fungovat samozřejmě nebude, ale pokud k tomu přidáte trochu pohybu a omezení tuků a cukrů, uvidíte, že zhubnout není nemožné.

Jak citrony pomáhají zhubnout

Citrony jsou dobře známé všem dietářům. Zrychlují totiž metabolismus a k tomu jsou bohaté na vitamín C a antioxidanty. Navíc podporují dobré trávení a chrání játra. Citrony mají také močopudné vlastnosti, které detoxikují, a proto podporují spalování tuků.

Fotografie: Freepik

Jak vám kořen zázvoru pomůže zhubnout

Zázvor je vynikající léčivý kořen s dlouholetou tradicí nejen s ohledem na hubnutí. Je ideální pro snížení zánětu, zlepšení trávení, snížení hladiny cholesterolu, celkovou relaxaci a samozřejmě spalování tuků. Někteří lidé ho používají také ke spalování břišního tuku.

Pijte ráno teplou vodu s citronovou šťávou

Pití teplé vody s citronovou šťávou hned po probuzení je velmi prospěšné pro vaše zdraví. Je skutečně ideální pro detoxikaci těla, spalování tuků a příjem vitamínu C a antioxidantů. Pití teplé vody s citronem mírně zvyšuje vaši tělesnou teplotu a spustí termogenezi, která nastartuje proces spalování tuků. Tento nápoj také zmírňuje zánět, zmírňuje bolesti žaludku a ulevuje od zácpy.

Detox citronovou šťávou, kajenským pepřem a javorovým sirupem

Už jste někdy slyšeli o tomto jednoduchém a účinném způsobu spalování tuků? Je naprosto dokonalý. Mírně kořeněné nápoje jsou skvělou cestou k urychlení metabolismu a spalování tuků. Pro dosažení nejlepších výsledků byste měli tento nápoj pít po dobu deseti dní. Pijte tři sklenice denně: na snídani, před obědem a před večeří. Šťávu z jednoho citronu přiveďte k varu, přidejte špetku kajenského prášku a lžíci javorového sirupu. Nakonec směs nalijte do tří šálků vody a promíchejte.

Fotografie: Freepik

Čaj s citronem, mátou a grapefruitem

Tento čaj se snadno připravuje a je velmi účinný. Můžete jej pít dvakrát denně. Budete potřebovat šťávu z půlky citronu a celého grapefruitu. Smíchejte směs se šálkem vody a nalijte ji do hrnce. K tomu přidejte dva lístky máty a trochu citronové kůry a přiveďte k varu.

Zázvorová limonáda

Pravděpodobně jste už slyšeli o tomto klasickém a velmi oblíbeném nápoji. Pomáhá spalovat tuky, zlepšuje trávení a zabraňuje zadržování tekutin a zánětu. Jak na to? Stačí využít šťávu ze dvou citronů a přivést ji k varu s nasekaným kořenem zázvoru. Poté snižte teplotu a přidejte litr vody a dva plátky citronové kůry.

Zelený čaj se zázvorem

Tento čaj je bohatý na antioxidanty a je skvělé jej konzumovat zejména odpoledne. Je známo, že zelený čaj cílí na tuky a zabraňuje jejich hromadění. Kromě toho snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje trávení. V kombinaci s kořenem zázvoru je to skvělý způsob, jak můžete efektivně spalovat tuky.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]