Princezna Kate prolomila hradbu mlčení ohledně stavu své rakoviny. Tyto detaily obletěly celý svět

Kate Middleton
Fotografie: The Royal Navy / Open Government License 3

Princezna Kate nedávno vydala prohlášení, že bojuje s rakovinou. Rodina je nyní pro ni nade vše. Prozradila, jak informaci o jejím zdravotním stavu přijaly její 3 malé děti.

Když princezna z Walesu ve videu, které snad viděl celý svět, prozradila, že bojuje s rakovinou, nebylo v tu dobu člověka, jehož by tato smutná zpráva nezasáhla u srdce. Přestože má princezna Kate obrovskou základu příznivců, šokující informace samozřejmě nejvíce zasáhla její rodinu, děti George, Charlottu a Louise. Prozradila, jak celou situaci zvládají.

Obsah videa byl zcela přirozený

Princezna Kate si získala srdce mnoha lidí na světě především díky své přirozenosti a autetičnosti, které ukázala i ve videu, kde ve vlastnoručně psaném prohlášení prozradila, že se potýká s rakovinou. Mluvila od srdce. Svěřila se, že podstupuje preventivní chemoterapii poté, co testy po operaci břicha prokázaly přítomnost rakoviny, jak uvádí server People.

V záznamu, kde sedí v zahradě zámku Windsor, však neuváděla pouze fakta o svém zdravotním stavu, ale promluvila také o své rodině, o manželovi princi Williamovi a také jejich dětech Georgovi, Charlottě a Louisovi. Uvedla, jak si s princem Williamem našli společný čas, aby vše vysvětlili svým dětem co nejvhodnějším způsobem a ujistili je, že vše bude v pořádku.

Nemocný král Karel III. byl donucen změnit tento celoživotní zlozvyk. Následky byly devastující

Reakce dětí Kate a Williama příjemně překvapila

Blízký přítel uvádí, že děti jsou pro Kate a Williama středem vesmíru, což jasně vyplývalo z princeznina oznámení. Oba byli překvapeni, jak těžkou zprávu děti přijaly. Zvládají ji nad očekávání a jejich mimořádná odolnost dodává všem, především Kate, mnoho síly a energie, jak uvádí web TN.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Middleton (@_kate_middleton_royal)

Kate počkala s veřejným prohlášením až na období velikonočních prázdnin, kdy děti budou mimo školu a budou tak moct jako rodina trávit více času společně. V té chvíli se děti dozvěděly o matčině nemoci. Poté Kate vydala video, kde o svém zdravotním stavu informuje i zbytek světa. Rodina a její podpora je nyní pro všechny členy královské rodiny tím nejdůležitějším. Bližší informace o zdravotním stavu princezny Kate jsme již poskytli na ZdravémStravování.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]