Posílení imunity snadno a rychle. Stačí použít zázvor, med a citron

Hledáte správné postupy jak na posílení imunity? Pokud ano, zkuste tento. Stačí jenom 3 ingredience a vytvoříte něco, díky čemuž budete neustále zdraví. A pokud vás ohrozí nějaká běžná nemoc, snadno si s ní poradíte. Takto silná dokáže být příroda. Podívejte se společně s námi, jak ji efektivně využít.

Co budete potřebovat?

Zajímá vás, co pro posílení imunity budete potřebovat a bez čeho se neobejdete? Jsou to jenom tři ingredience, která však ve správné kombinaci nabídnou velkou sílu. Aby se vám vše povedlo, je třeba si nachystat:

  • 120 g zázvoru
  • 4 citrony
  • 150 ml medu

Začněte zázvorem

Jako první jen třeba zázvor oloupat a potom ho nastrouhejte do mísy. Eventuálně ho můžete nakrájet a poté použít tyčový mixér. Ten totiž budete potřebovat i následně, až přidáte další suroviny.

K zázvoru přidejte citron

Když je zázvor připravený v míse, přidejte také citrony. Nikoliv jenom šťávu, ale citrony celé. Ale bez slupky. Tu proto nejprve oloupejte a potom citron nakrájejte na malé kousky. Potom přidejte k zázvoru a začněte mixovat. Měla by vzniknout hustší, ale stále poměrně tekutá směs.

Nakonec med

Na samotný závěr se neobejdete bez medu. Ten nalijte do směsi, a ještě jednou promixujte. Důležité je, aby se všechny ingredience náležitě propojily. Když se tak stane, je váš domácí produkt na posílení imunity hotový.

Jak na skladování a užívání?

Je to snadné. Když máte vše hotové, stačí jenom nalít do uzavíratelné sklenice. Pevně uzavřete víčko a vložte do lednice, nebo jinam do chladu a temna. Takto váš domácí produkt vydrží klidně i delší dobu. A navíc bude kdykoliv připraven k užití. Jako prevence se doporučuje jedna polévková lžíce denně. Ta na posílení imunity plně stačí. Pokud jste však nemocní, je doporučeno dávku zdvojnásobit, ale i ztrojnásobit. A pokud je na vás směs příliš ostrá a kyselá, je možné ji rozmíchat ve vodě nebo čaji.Řekněte ostatním, co si myslíte