Oteklé oči a kruhy není nutné maskovat krémem. Pomůže obyčejný citron

Oteklé oči, výrazné kruhy a také vaky pod očima snižují vaši krásu. Nebuďte jako ostatní a nezakrývejte je krémy. Zbavte se jich. A to pomocí naprosto jednoduché přírodní metody. Až ji vyzkoušíte, nebudete věřit tomu, že něco tak jednoduchého zabírá. A pokud si myslíte, že vám poradíme okurku, jste na omylu. Lepší volbou je citron.

Proč máte kruhy pod očima a oteklé oči?

Ptáte se, co je důvodem těchto estetický problémů, které narušují vaši krásu? Důvodů je celá řada. Problém je velmi často únava spojená s nekvalitním spánkem. Důvodem může být i stárnutí a také ochablé svaly, či mnoho podkožního tuku. Nijak danému stavu nepřispívá ani alkohol či kofein, stejně jako přílišné zadržování vody vaším organismem. Toto vše vede k tomu, že si raději vezmete velké sluneční brýle, nebo že využijete tento unikátní postup.

Jak citron použít?

Zapomeňte na tolik propagované okurky. Na oteklé oči jsou lepší volbou citrony. Použít je můžete celkem snadno. Základem je šťáva z jednoho citronu, kterou smícháte se šťávou ze dvou rajčat. A dále? Už nic. Do této tekutiny namočíte odličovací tampon a opatrně ji nanesete kolem očí. Pozor, ať se tekutina nedostane do nich. Mohlo by to pálit. Takto nechte působit po dobu 15 minut, opláchněte čistou vodou a podle termínu aplikace naneste buď denní, nebo noční krém.

Proč právě rajče a citron?

Ptáte se, proč na kruhy pod očima a oteklé oči platí právě tato kombinace? Začneme citronem a vitamínem C. Ten dokáže dobře posílit vazy pod očima, díky čemuž je lépe udržována tuková tkáň na svém místě. Také přispívá k výrazně mladšímu vzhledu kůže. Zapomínat nelze ani na podporu tvorby kolagenu, která pleti zajistí pružnost a zpomaluje stárnutí.

Druhou důležitou látkou je vitamín B obsažený v rajčatech. Ten dokáže primárně snižovat jakékoliv kožní problémy, a tak umí pokožku udržovat dokonale zdravou. Tím jsou eliminovány ony problémy, které nateklé oči mohou způsobovat.