Na veřejnost unikly informace o problémech, které trápí Williama a Kate. Promluvila jejich módní návrhářka

Fotografie: Depositphotos

Královská rodina zažívá v posledních měsících krušné časy a mnozí o ně začínají mít strach. Jejich módní návrhářka nyní prozradila, co se s nimi děje. 

Princezna Kate společně s princem Williamem zažívají v posledních měsících velmi náročné období. Není tomu totiž tak dávno, co jí byla zjištěna přítomnost rakoviny v břiše a musela začít podstupovat preventivní chemoterapie. Nyní se o zdraví královského páru dle serveru NYPost rozpovídala jejich módní návrhářka Amaia Arrieta, a bohužel to prý nevypadá vůbec dobře. Veřejnost se také začíná obávat čím dál více.

Královská rodina se potýká s vážnými problémy

Známá módní návrhářka královského páru oznámila, že je naprosto zdrcená ze stavu princezny a má strach o její budoucnosti. Oba manželé si podle ní prožívají skutečné peklo a mají to teď velmi těžké. Její prohlášení znepokojuje veřejnost natolik, že se po internetu začínají objevovat fámy o jejím prokletí. Jakožto blízkou kamarádku princezny a zároveň spolupracovnici ji k ní pojí velké pouta a proto veřejně odkryla své obavy.

Princezna má nyní dle jejích slov podstupovat pravidelné chemoterapie, které jí mají zaručit prevenci. Je ovšem možné, že právě ty zhoršují nyní její stav a vznikají kvůli nim u královského páru velké nesnáze. Celkově se však Amaia ke skutečnému stavu této světoznámé postavy nechtěla vyjadřovat. Své obavy mířila především na děti a princeznin současný psychický stav, protože toho je na ni v posledních měsících opravdu hodně.

Osobní lékaři krále Karla III. prolomili hradbu mlčení o jeho zdravotním stavu. Toto ho nyní čeká

rakovina
Fotografie: Freepik

Princezna podle všeho nevypadá nejlépe

Jak také uvádí server TN, módní návrhářka má velmi blízký vztah se samotnou princeznou a především jejími dětmi. Ty totiž již od narození prince George obléká a je velkou podporou pro celou královskou rodinu. „Udělala bych pro ně cokoli, princezna je moje dlouholetá kamarádka a zároveň spolupracujeme. Bohužel mám ale o její zdraví strach a stejně tak i o její vztah s princem Williamem,“ vyjádřila se během rozhovorů.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]