Detoxikace organismu, která pomůže oslabené imunitě a podporuje přirozenou obranyschopnost

Zimní období sice nepatří k typickému času, kdy by měla být realizována detoxikace, ale lepší nyní než nikdy. I v tuto dobu je dobré své tělo podpořit v samočisticím procesu. Tento detoxikační nápoj vám může pomoci vyvarovat se i oslabené imunitě a riziku chřipky a nachlazení, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, ale také pomáhá redukovat usazený břišní tuk, který dokáže nadělat v těle velké množství problémů.

Zbavte se toxinů i přebytečného tuku

Přebytečný tuk v břiše může přispívat k rozvoji diabetu, což vede k vysokému krevnímu tlaku a oběhovým problémům. Podle studie zveřejněné v časopise The Journal Hearth mohou být náhodné a neočekávané srdeční infarkty příčinou nadměrného ukládání tuku právě v oblasti břišní dutiny. Právě proto bychom se měli pravidelně zaměřovat na tělesnou očistu, která nám pomůže lépe redukovat usazený podkožní tuk. Tento nápoj podporuje metabolismus, imunitní systém a detoxikuje tělo. Jak si jej připravit a co na něj budete potřebovat?

Nápoj pro zdraví srdce i celého těla

Nachystejte si tyto ingredience:

  • ½ citrónu
  • 1 okurka
  • 1 lžíce strouhaného zázvoru
  • 1 malý svazek petrželky
  • 1/3 šálku vody

Všechny ingredience smícháme a vložíme do silného mixéru. Necháme zpracovat na husté smoothie a pijeme vždy ráno po probuzení. Kůru opakujeme každý den přibližně po dobu 2 týdnů. Poté přestaňte nápoj používat a v případě potřeby opakujte nejdříve za měsíc. Společně s detoxikačním nápojem je dobré zařadit do jídelníčku i sklenici čisté vody s citrónem a více ovoce a zeleniny.

Sedavým zaměstnáním, nedostatkem pohybu a hýřivým způsobem života tělu proces detoxikace velmi ztěžujeme. Právě proto je dobré mu čas od času pomoci speciálně připraveným nápojem jako je tento. Pokud člověk dlouhodobě žije nezdravě, může být razantní očista trávicího traktu účinným odrazovým můstkem k nastolení přirozených detoxikačních funkcí v těle a prvním krokem k ozdravení celého organismu.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]