Pití nápojů před spánkem, které vám pomohou s redukcí břišního tuku

Říká se, že večer už by se člověk neměl ničím ládovat. Existují však nápoje, díky kterým zaženete večerní touhy po mlsání, dokonce vás některé i zasytí a hlavně vám pomohou s pálením břišního tuku. Jsou zdravé a posílíte obranyschopnost organismu. Přinášíme vám 10 tipů na nápoje, které si nejenže můžete dát před spaním, ono se to navíc vřele doporučuje.

1. Kefír + spirulina

Prášek ze spiruliny nakopne váš metabolismus a vyplaví všechny nežádoucí toxiny z trávicího systému. Pro tento nápoj smíchejte jednu až dvě lžíce práškové spiruliny do sklenice kefíru. Vypijte, než půjdete spát. Kefír obsahuje spoustu živých probiotik a bílkovin, které jsou také prospěšné pro hubnutí. Klidně místo spiruliny můžete použít jahody nebo třeba borůvky a připravit si tak pokaždé jiný probiotický nápoj. 

2. Celerový nápoj

Potřebovat budete celer, jablečný ocet, špetku soli a pepře. Celer buď rozmixujte nebo odšťavněte, přidejte lžičku jablečného octa, špetičku soli a pepře, podle potřeby dolijte vodou.

3. Limetka a rajče

Rozmixujte nebo odšťavněte rajče, přidejte šťávu z limentky a podle potřeby nařeďte vodou. Rajčata jsou plná prospěšných antioxidantů, které bojují proti nemocem a obezitě. Limetky jsou zase plné vitamínu C, který pomáhá při pálení tuku.

4. Pšeničná tráva a hrozny

Tento nápoj je jednoduchý. Jediné, co musíte udělat, je kombinovat 2 díly směsi pšeničné trávy, 2 díly vody a 1 díl hroznů v mixéru. Hrozny i pšeničná tráva pomáhají udržovat hladinu cukru v krvi stabilní , což zabraňuje touhám. Regulují také cholesterol v krvi.

5. Limetka a salátová okurka

Vložte do mixéru hrstičku cistrusových plodů (pomeranč nebo grapefruit), přidejte šťávu z limetky, salátovou okurku, mátu, malou lžičku medu a dle potřeby vodu.

Další kombinace na večerní nápoje

6. Salátová okurka + kadeřavá petržel + citronová šťáva + šťáva z aloe vera + minerálka

7. Šťáva z citronu + ananas + máta + minerálka

8. Strouhaný zázvor + máta + šťáva z citronu + med + voda nebo minerálka

9. Hrst čerstvých šalvějových lístků + hruška + šťáva z limetky + hrušková šťáva + podle potřeby voda

10. Bylinný čaj dle výběru + šťáva z grapefuitu + med + badyán + skořice + lístky máty

Fotografie: Pixabay