Pijte denně teplou vodu ve správný čas a urychlete tak proces hubnutí

Fotografie: Pixabay

Dumáte nad tím, jak nastartovat svůj organismus a tím podpořit hubnutí? Pak pro vás máme tip, který dle neurologa Igora Orlova funguje naprosto skvěle. Dokáže totiž nejen zrychlit metabolismus, ale i normalizovat krevní hladinu cukru. Kromě toho také zhubnete a zredukujete nevzhledné otoky na těle.

Starověký způsob redukce hmotnosti

Doktor Orlov tvrdí, že velmi účinnou metodou, která vás nasměruje k zhubnutí a celkovému zrychlení metabolismu je pití obyčejné horké vody. Sklenici horké vody je dobré vypít dle lékaře vždy deset až patnáct minut před jídlem, tedy nalačno. Doporučuje však pít skutečně vodu převařenou a popíjet ji po doušcích. Metodu můžete praktikovat i během doby, kdy máte zvýšenou chuť k jídlu a nechcete jíst.

Kdo je doktor Orlov?

Igor Orlov je chiropraktik, reflexolog a také autor několika neurochirurgických technik v oblasti korekce obličeje a těla. Rovněž se zabývá tradiční čínskou medicínou. Jeho pracovní zkušenosti jsou více než obsáhlé. V oborech pracuje více než třicet let. Své zkušenosti získával všemožně na světě. Například na Kubě, ve Spojených státech, v Číně, Indii, nebo i Polsku.

Reálné výsledky

Jestliže horkou vodu budete opravdu popíjet dle doporučení doktora Orlova, měli byste tak činit alespoň tři až čtyři dny za sebou, aby se již daly zpozorovat nějaké výsledky. Sklenice horké vody denně by vám měla přispět k zdravějším ledvinám, lepšímu trávení i činnosti střev.

Rovněž po nějakém čase můžete pozorovat úbytek hmotnosti i otoků. Jestliže se cítíte často unavení, pravidelná pitná kúra s vámi provede zázraky. Šálek horké vody dobře prokrví vaše tělo a pomůže od únavy i bolestí. Máte snad náročné zaměstnání a jste vystavení dlouhodobému a intenzivnímu stresu? Pak horká voda také zafunguje a budete se cítit jako znovuzrození.

Další přidanou hodnotou popíjení horké vody je i to, že pomůže uvolnit v období chřipky, nebo nachlazení zahlenění a budete se cítit lépe. Doplníte potřebné tekutiny a také dokonce vylepšíte kvalitu chrupu. A hlavně ženy nyní zajásají. Pokud budou pravidelně pít šálek vody před jídlem, těšit se mohou z krásné vypnuté pleti, svěžího vzhledu a kvalitnější hřívy. Proto jestliže chcete být zdraví a krásní, pijte denně horkou vodu. Nic to nestojí a dodá vám to vše, co tělo v podstatě potřebuje. Však je z větší části tvořeno vodou.

Fotografie: Pixabay