Celý svět zaskočily tyto klíčové novinky ohledně zdravotního stavu princezny Kate

Kate Middleton
Fotografie: The Royal Navy / Open Government License 3

Uběhl už nějaký čas od veřejného prohlášení princezny Kate o boji s rakovinou. Od té doby svět čeká na nové informace. Ty teď poskytl princ William.

Britskou královsku rodinu nyní sleduje celý svět více než kdy jindy, a to především z důvodu vážného onemocnění 2 jejích členů – krále Karla III. a princezny Kate. Oba trpí rakovinou, přestože přesná diagnóza není společnosti známa. Od veřejného prohlášení o boji s rakovinou všichni čekají na aktuální zprávy ohledně jejich zdravotního stavu. Nedávná slova prince Williama o zdraví jeho manželky princezny Kate vyvolala mezi lidmi vlnu optimismu.

Spekulace o typu rakoviny princezny Kate

Královská rodina si pečlivě hlídá své soukromí, zvláště v tomto náročném období. Nyní však odborníci zveřejnili některé novinky o zdravotním stavu princezny Kate. Vzhledem k tomu, že není známo, jakým typem rakoviny princezna Kate trpí, je těžko odhadnutelný její zdravotní stav, nicméně, když vezmete v úvahu informace, jaké máte, a sice, že byla rakovina zjištěna během operace břicha, můžete vyloučit rakovinu prsu, která je nejčastější formou rakoviny u žen ve Velké Británii, jak uvádí WCRF-UK.

V podstatě jakýkoli orgán, který můžete najít v břiše, může být napaden zhoubným nádorem. Pokud nad těmito informacemi budete přemýšlet statisticky, k nejčastějším druhům rakoviny v oblasti břicha u žen ve Velké Británii patří dle stejného zdroje rakovina tlustého střeva, dělohy, vaječníků, slinivky břišní a ledvin.

Král Karel III. otevřeně přiznal to, čeho se celá veřejnost poslední týdny obávala

Nadějné vyhlídky princezny Kate

Při svém veřejném prohlášení o boji s rakovinou princezna Kate zmínila, že podstupuje preventivní chemoterapii, což je dobré znamení. Tento typ léčby odstraňuje malá ložiska rakovinotvorných buněk, z toho důvodu onkolog Yazan Numan usuzuje, že Katiny vyhlídky jsou velmi nadějné, jak uvedl server NBCChicago.

Stejně tak je důvodem k radosti odpověď prince Williama, když se na zdravotní stav jeho ženy zeptala ředitelka komunitní nemocnice St. Mary’s na ostrovech Scilly, kam princ nedávno zavítal. „Řekl mi, že se jí daří docela dobře,“ uvedla dle SkyNEWS Tracy Smith. Na ZdravémStravování jsme také psali o novinkách o zdravotním stavu krále Karla III.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]