Z utajených dopisů blízkým přátelům unikly důvěrné informace o zdravotním stavu krále Karla III.

Fotografie: Depositphotos

Celý svět napjatě sleduje boj s rakovinou v britské královské rodině. Na veřejnost unikly důvěrné novinky o zdravotním stavu krále Karla III.

Je to teprve několik měsíců, co britský král Karel III. oznámil, že trpí rakovinou. Zanedlouho po něm přišla s podobně zdrcující novinkou také oblíbená princezna Kate. Svět tak netrpělivě čeká na každou novinku ohledně zdravotního stavu obou členů královské rodiny. Z osobních dopisů přátelům nyní unikly důvěrné informace o zdravotním stavu krále Karla III. Ten se i přes zdravotní obtíže nadále snaží věnovat královským povinnostem.

Král stále jede na plný plyn

Králův přítel uvedl, že v dopisech se Karel III. svěřuje o své zdravotní situaci, která nepůsobí příliš příznivě. Ovšem i přesto lze z psaných řádků vyčíst, že král nechce zpomalit. Raději přijal některé změny v jeho programu, aby i nadále mohl plnit své královské povinnosti, jak se patří, jak cituje web Express.

Je tak zjevné, že se snaží za každou cenu fungovat a dostát svým úkolům. Z toho důvodu ho jeden z jeho blízkých přátel přirovnal ke lvu v kleci, což nebylo králi příliš po chuti. Rozhodně si tak nepřipadá, i když pohled na jeho diář mluví o opaku. Pomalu se zaplňuje. V červnu dokonce plánuje odcestovat do Normandie k 80. výročí vylodění v Den D.

Na veřejnost unikly novinky ohledně zdravotního stavu krále Karla III

Rodina má o krále obavy

Král Karel III. nemá pocit, že by jeho tempo bylo „vražedné“, spíše naopak. Dle něj se rozhodně nijak nepřepíná. To si však nemyslí především jeho syn princ William. Má obavy, jaký negativní vliv by mohl mít králův nabitý program na jeho zdravotní stav a také zotavování, jak píše server TheTimes. Jenže právě králova „práce“ mu dodává sílu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Royal Family (@theroyalfamily)

Konečně zažil opět pocit štěstí, když mohl vystoupit na veřejnosti, jak prozradila králova manželka královna Camilla. Společně se také vypravili za pacienty trpícími rakovinou. Princ William se však jen chce ujistit, že jeho otec král Karel III. nezapomíná na léčbu a své královské povinnosti nestaví na úkor svému postupnému uzdravování. O zdravotním stavu princezny Kate jsme již rovněž psali na ZdravémStravování.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]