
Anička Slováčková se již nějakou dobu potýká s vážným rakovinným onemocněním. Nyní se rozhodla pár dní odpočívat v luxusním srubu.
Nemocná zpěvačka Anička Slováčková si po vysilujících chemoterapiích konečně našla čas k patřičnému odpočinku. Se svým přítelem Matějem a fenkou Jindřiškou vyrazila do luxusního srubu v přírodě a svým fanouškům neváhala prozradit podrobnosti. Vychvaluje si především čistý vzduch a nádherné panorama probouzejícího se jara a stejně tak i svou druhou polovičku. Přítel se prý o ni neustále stará, a dokonce jí nosí snídaně do postele.
Anička si užívá chvíle klidu v nádherném srubu
„Je tady takový klid, že tvá duše nadšením jásá. Kolem tebe se začíná probouzet jaro a vzduch voní čerstvostí a dřevem. Kolem je léčivé ticho a nádherná velká zahrada plná aktivit. A život je zase krásnější než doposud,“ komentovala ve videu na instagramu svůj odpočinek nadšená zpěvačka s tím, že do luxusního srubu odjela s přítelem Matějem Růžičkou a jejich fenkou Jindřiškou. Oba dva jsou pro Aničku velmi důležití a sama si velmi cení jejich přítomnost.
„Můj přítel je podle mě seslanej z nebe, je to neskutečně vtipnej člověk, stejně vtipnej jako ten náš pes, jsem za něj strašně šťastná a fakt platí pravidlo – v nouzi poznáš přítele. Jsem ráda, že jsme to spolu vydrželi za těch hezkých chvil, kdy jsem byla ‚napřesdržku‘, do tady těch náročných chvil, zvládá to úžasně. Je to muzikant, je to strašně chytrej člověk, není to výrazný člověk v showbusinessu. Už roky spolu pracujeme,“ uvedla před časem Anička pro Blesk.
Václav Vydra nahnal hrůzu všem příznivcům jeho manželky Jany Bouškové. Odhalil vážné zdravotní potíže
Zobrazit příspěvek na Instagramu
S nebezpečnou rakovinou Anička bojuje už podruhé a současné léčba trvá přes rok, takže si skutečně zaslouží chvilku odpočinku s těmi nejmilovanějšími. Přítel i pejsek jí dodávají nejvíce energie a lásky. Péče blízkých osob je pro nemocné stěžejní. Chvíle klidu v přírodě jí určitě prospěje a třeba také přispěje k tomu, že se brzy dozví dobré zprávy o svém zdraví. Na Zdravém Stravování jsme také psali o zdravotních potížích Martina Dejdara, které děsí jeho fanoušky.