Nebezpeční parazité mohou být původci časté únavy a nedostatku energie. Zbavte se jich jednoduše za pár dní

Fotografie: Getty Images

Kvůli špatnému trávení potravin a živin v nich ukrytých se do vašeho těla nedostává dostatek energie. To způsobuje vaší neustálou únavu, ať už ráno, během dne nebo večer. Častým příznakem bývají také alergie. Ty se objevují na základě špatného trávení a usazování potravin v trávicím traktu. Alergické reakce poté vznikají na určité druhy potravin.

Na všechny tyto problémy navazuje také velmi slabá imunita. Ta je samozřejmě zapříčiněná nedostatkem živin v těle kvůli špatné schopnosti trávení potravin. Paraziti totiž dokáží absorbovat všechny minerály, vitamíny i další zdroje energie, kterou potřebujete k posílení imunity i k běžnému životu.

Fotografie: Freepik

Zbavte se parazitů ve střevech snadno a rychle

Již podle tradičních medicín se dýňová semínka používají pro úspěšný boj proti parazitům v těle. Pokud se i vy potřebujete zbavit všech červů či parazitů ve střevním traktu, pak si přečtěte následující metody, jak s pomocí dýňových semínek vše hravě zvládnete.

Než se ale pustíme do té nejúčinnější metody, je potřeba vědět následující důležité informace:

  • dýňový semínka nedokáží parazity úplně zabít
  • semínka mají vysoký obsah cucurbitinu
  • díky semínkům se paraziti nedokáží přilepit na stěny střev
Fotografie: Freepik

Skvělý recept pro vyřešení problémů ve střevech

Pro účinný recept si připravte 130 g dýňových semínek s půl sklenicí vody a půl sklenicí kokosového mléka. Vše v mixéru pořádně rozmixujte. Místo kokosového mléka můžete použít také například mandlové nebo konopné mléko. Tato nezředěná mléka pozitivně působí na zdraví střev.

Konzumace by měla probíhat ráno, na úplně lačný žaludek. Možná vám bude stačit mi místo snídaně, jelikož tento koktejl je velmi výživný a navíc i dobře chutná. Koktejl nikdy neslaďte a nepoužívejte jiné mléčné či slazené výrobky, ty naopak parazity vyživují.

Fotografie: Freepik

Po asi 20 minutách po požití účinného léčebného koktejlu z dýňových semínek vypijte celou sklenici vody. Můžete poté přidat také ricinový nebo jiný olej, který vám také pomůže pro pročištění celého trávicího traktu.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]