Ve 22 letech vážila 321 kg. Naštěstí narazila na tuto pohodlnou dietu. Zhubla už 244 kg

Fotografie: ParentingPatch / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Ve svých 22 letech vážila 321 kg. Nemohla vstát z postele, vykonávat každodenní činnosti, ani trávit čas s rodinou nebo přáteli. Tentokrát se však rozhodla dosáhnout své vysněné postavy.

Jídlo je radost, ale jako každá záliba může rychle sklouznout k závislosti. O tom ví své mladá žena jménem Christina. V pouhých 22 letech dosáhla její tělesná hmotnost neuvěřitelných 321 kg. Její tělo nedokázalo unést takovou váhu, proto jediné, co mohla celé dny dělat, bylo ležet na posteli. Christina však patří mezi ty šťastnější a svou závislost dokázala porazit.

Kilogramy ji upoutaly na lůžko

Dokážete si představit, že vaše kostra nese více než čtvrt tuny? Je to neuvěřitelné, ale 22letá Christina svého času vážila neskutečných 304 kg. Člověk by řekl, že už dále nemůže zajít, ale postupem času přibírala ještě více. Její maximální tělesná hmotnost dosáhla 321 kg. Tehdy už nedokázala zvládat každodenní život.

Jednoho dne si řekla dost

Christina už se několikrát pokoušela o různé diety, ale vždy neúspěšně. Frustrace z nedosaženého cíle ji nutila jíst ještě více. Jednou ale přišel den, kdy si řekla dost, a svou cestu ke zdravé váze dotáhla do konce. Rozhodla se vyprávět svůj příběh světu, aby podpořila i další osoby, které se potýkají s podobnými problémy.

„Rozhodla jsem se nastoupit na cestu hubnutí, když už pro mě byl život příliš těžký. I pár kroků pro mě bylo velice namáhajících, myslela jsem, že umřu. Nemohla jsem řídit, chodit, trávit čas s rodinou nebo přáteli. Byla jsem nešťastná, věděla jsem, že musím něco udělat,“ vypráví Christina.

2 lžíce garantují, že vám budou mizet kila tuku doslova před očima

Zhubla úctyhodných 244 kg

Christina po operaci a mnoha dietách zhubla neuvěřitelných 244 kg. Nyní váží 77 kg a nikdy nebyla šťastnější. Spousta lidí jí na její cestě držela palce, dokonce někteří z nich následovali její kroky. Pomohla hodně lidem, ale nejvíce sobě. Nyní může žít život jako všichni ostatní se všemi jeho krásami a radostmi.

Zdroj: Newly

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]