Vypořádejte se s parazity v těle efektivně přírodní cestou

Fotografie: Freepik

Všichni zřejmě dobře víme, že paraziti ohrožují naše zdraví. Jsou jako zloději, kteří z našeho těla kradou důležité živiny. Zamyslete se nad tím, zda vaše tělo nepotřebuje očistit. V dnešním článku jsme si pro vás připravili návod na to, jak to udělat. Vyzkoušejte toto přírodní a šetrné čištění, které ale paraziti neustojí. Uvidíte, že ani nebudete muset chodit k lékaři.

Paraziti škodí vašemu zdraví

Paraziti produkují vlastní odpad. A to přímo ovlivňuje naše zdraví. Projeví se to dokonce i na vaši pleti a vlasech. Paraziti mají různé cesty, jak ukrást živiny. V našem těle je totiž najdete téměř kdekoliv. Nejčastěji je najdete ve střevech. Tam konzumují cukr. Jenže kromě cukru naše tělo obírají i o

  • proteiny
  • vitamíny
  • minerály

Proto pokud neustále cítíte chuť na sladké, dejte si pozor. Může to ukazovat na to, že máte ve střevech parazita. Pokud vás něco takového potká, odborníci doporučují přestat cukr a další sacharidy konzumovat, nebo alespoň snížit jejich příjem. Měli byste se vyhýbat chlebu a dalšímu pečivu, těstovinám atd.

Fotografie: Pixabay

Ve chvíli kdy konzumujete tyto produkty, vytváříte to nejlepší prostředí pro množení parazitů. Bohužel ale nestačí přestat jíst cukry a sacharidy pro to, abyste je vypudili. Jsou to velmi stabilní organismy, které dokáží přežít i v nehostinném prostředí.

Přírodní parazitobijec

Pokud hledáte nějakou šetrnou medicínu, která není samá chemie a má ten stejný účinek, pak jste na správné cestě. Smíchejte dvě lžíce lněných semínek a jednu lžičku hřebíčku. Nadrťte na prach. Můžete použít hmoždíř nebo mlýnek na pepř.

Fotografie: Freepik

Prach smíchejte s teplým mlékem, jogurtem nebo kefírem. Konzumujte jednou denně po tři dny. Můžete pít i smíchané s vodou. Po třech dnech si dejte na dva dny pauzu a opakujte. Tato směs by vás měla zbavit nejen parazitů, ale i jejich vajíček a larev.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]