Teplá voda s citronem podporuje imunitu, trávení i pokožku

Myslíte si, že teplá voda s citronem je jenom obyčejný nápoj, který zažene žízeň? Rozhodně ne. Má mnoho pozitivních vlastností pro vaše tělo. Ideální je, když si dáte jednu sklenku každý den, hned po probuzení, na lačno před snídaní. Velmi brzy na svém těle pocítíte celou řadu pozitivních změn.

Podpora imunity

Pokud chcete odolat běžnému nachlazení, je třeba posílit svou imunitu. A tomu napomůže teplá voda s citronem. Ten totiž obsahuje vitamín C, který je silným antioxidantem a velmi dobrým pomocníkem, pokud potřebujete posílit svou obranyschopnost, ale i pokud chcete bojovat s řadou běžných nemocí.

Vyvážení pH

Tělo má určité pH, a to je třeba kontrolovat. I když se to nezdá, tak teplá voda s citronem dokáže velmi dobře optimalizovat kyselost vašeho organismu. To se následně podepíše na lepším trávení, ale i na celkově bezproblémovém fungování všech vnitřních orgánů. Jenom tělo s optimální hodnotou pH lze označit za tělo zdravé.

Podpora trávení

Jestliže vám přijde, že žaludek a střeva nefungují správně, nevyužívejte chemii. Teplá voda s citronem vypitá každý den ráno dokáže vaše trávení nejenom skvěle nakopnout, ale také ho umí velmi dobře optimalizovat. Pokud chcete, aby po této stránce ve vašem těle fungovalo vše tak jak má, pijte denně tento jednoduchý, na první pohled obyčejný nápoj.

Hydratace pokožky

Zapomeňte na tuny krémů, kterými se snažíte udržet svou kůži hezkou, zdravou, hydratovanou a pružnou. Pomůže jí něco mnohem jednoduššího a také něco mnohem levnějšího. Hlavním kladem tohoto nápoje je již jednou zmíněný vitamín C, který je tím nejlepším pomocníkem, pokud je vaším cílem prospět nejenom zdraví, ale i kráse.

Optimalizace lymfatického systému

Je velmi podceňován, což je chyba. Špatně fungující lymfa přináší mnoho negativ, které souvisí s látkovou výměnou. Pokud chcete lymfatickému systému celkově prospět, uděláte to nejlépe pomocí tohoto nápoje. Látková výměna i hormonální produkce budou najednou fungovat tak jak mají.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]