Tajemství krásné postavy odhaleno aneb Dara Rolins a její zdravý životní styl

Toužíte mít pěknou a pevnou postavu i ve 45 či 50 letech? Není to nemožné. Ovšem budu-li vás o tom přesvědčovat a neuvidíte to na vlastní oči, pak jen těžko uvěříte. Mít pěknou postavu, být vitální a plná síly není jen pro vyvolené.

Dnes a denně vás o tom může přesvědčit řada žen uváděného věku. Problém spočívá pouze v tom, že nejsou vidět. Můžete je míjet dnes a denně na ulicích a ani ve snu vás nenapadne, že jde o vaší vrstevnici nebo dokonce o hezkých pár let starší ženu. Jiné je to s celebritami, které jsou na očích a vidíte je i přesto, že je vlastně sami nevyhledáváte. Takovým příkladem je i Dara Rolins. Zpěvačka s luxusní postavou píše o svém životním stylu (stravování a cvičení) poměrně hodně. A nejednou se tak stala inspirací mnoha ženám. Možná se díky ní právě inspirujete i vy a pustíte se do tvrdé práce.

Nic není zadarmo

Nezřídka se můžete setkat s názory typu: ale Dara má peníze, takže si může dovolit chodit pravidelně cvičit a kupovat drahé jídlo. Hned vás vyvedeme z omylu. Dara je pracující žena a věřte, že mnohdy s tak nabitým programem, že je až s podivem, kde bere dostatek elánu, aby si ještě zacvičila. Kouzlo samozřejmě tkví ve zdravém stravování.

Ne nadarmo se říkává – jsme to, co jíme. Vypadá to na začarovaný kruh, viďte? Ale my ho dnes spolu rozetneme. Jistě, že zdravé jídlo a cvičení něco stojí. Ale to nezdravé také není zadarmo a léky pak na různé neduhy vám v lékárně rovněž nedají za úsměv. Největší položkou při zdravém stravování a cvičení je vůle vytrvat a umění naučit se stravovat pravidelně a zdravě.

Pohyb a zdravá strava

Dara ve svých letech vypadá opravdu skvěle a určitě si takové tělo, vitalitu a elán nekoupila z výplaty. Zpěvačka je milovnicí pohybu, zdravé stravy a velkou propagátorkou v tomto ohledu. Není tedy divu, že tak ráda vystavuje své tělo – zvlášť vypracované břišáky. Ty však nejsou zadarmo. Je za nimi kus práce, odhodlanosti a vytrvalosti. Můžete je mít také. Stačí méně remcat, vysvětlovat kdo, kde, co a proč a tento čas věnovat cvičení a zdravému stravování. Mít pevné a pěkné tělo, cítit se FIT je otázkou pravidelného pohybu a zdravého stravování. To je celé tajemství. Začněte už dnes, protože není na co čekat.

Obrázek: pixabay.com