21 denní výzva, která pomůže při redukci tuku

obrazek:forhomeremedies.com

Máme tu pro vás cvičící výzvu, díky které budou kila mizet raz dva.

Cvičení provádějte ideálně po ránu nebo v jinou denní dobu, snažte se cvičit každý den ve stejnou dobu. Ranní cvičení má pozitivní přínosy například v tom, že podporuje efektivnější redukci váhy, nastartujete si metabolismus a získáte více energie na celý den. Lze říci, že ráno je tělo schopno spálit kalorie nejrychleji za celý den.

V tomto článku vám představíme trénink, který bude trvat po dobu 3 týdnů. Po dokončení tohoto tréninku tělo bude lépe spalovat kalorie v průběhu celého dne.
K tomuto cvičení budete potřebovat pouze stopky (například ve vašem chytrém telefonu) a podložku na cvičení.

CVIČENÍ

První týden, kdy budete začínat, provádějte cviky nejdéle 30 sekund a mezi jednotlivými cviky mějte 15-ti sekundovou přestávku. Každý cvik opakujte 2x.

Ve druhém týdnu by každý cvik měl trvat asi 55 sekund, mezi každým cvikem mějte 15 sekund pauzu. Opět proveďte každý cvik 2x.

Třetí týden je váš poslední. V tomto týdnu by každé cvičení mělo trvat 80 sekund a přestávka mezi jednotlivými cviky by měla být 10 sekund. Opět cviky opakujte 2x.

Zde jsou cviky:

1. DRŽENÍ PRKNA

obrázek:mybod.co.nz

2. SKATERS

obrázek:popsugar.co.uk

3. SQUAT

 

 

 

 

obrázek:befitnesstraining.co.za

4. HOROLEZEC

obrázek:gizelemonteiro.com.br

5. PŘECHÁZENÍ PO RUKOU DO POZICE PRKNA

obrázek:gethealthyu.com

6. CVIK „BURPEES“

obrázek:bondefroken.no

Doporučujeme před cvičením lehčí jídlo na dodání energie, ideálně v podobě ovocné šťávy, obzvlášť pokud cvičíte hned ráno, aby u vás nedošlo k hypoglykémii. Po cvičení se nezapomeňte protáhnout a doplňte především jednoduché cukry (opět vhodný nějaký ovocný fresh). Pokud jste si zvolili cvičení po ránu, nasnídejte se cca za 20 – 30 minut po cvičení.