Chutné a zdravé Španělské recepty

Už máte plné zuby klasické české kuchyně plné tuků, knedlíků a sádla? Cítíte, že s příchodem jara je nejvyšší čas se začít stravovat zdravě a detoxikovat své tělo? Pak jistě rádi zabřednete do receptů online plných zdravé středomořské kuchyně a připravíte si jídelní lístek na míru. Zdravý, plný lehkých pokrmů a čerstvých potravin.

Španělská kuchyně patří mezi jednu z nejzdravějších díky kvalitnímu extra panenskému olivovému oleji, čerstvé zelenině a rybám plných prospěšných omega 3 mastných kyselin. Lehké zeleninové saláty, výborné mořské plody, dietní mořské ryby a lahodná paella plná energie, to jsou pokrmy, které vás jistě zaujmou a jejich chutě si zamilujete. A pokud jste nikdy španělské jídlo nepřipravovali, pro vás jsou určeny internetové stránky Španělské recepty společnosti BMC Brno, s.r.o.

S návodem to bude hračka

Vaše vaření s novým zaměřením můžete začít třeba s receptem na typickou valencijskou paellu. Pod odkazem www.spanelskerecepty.cz/spanelske-recepty/typicka-valencijska-paella/ naleznete detailní popis postupu, suroviny pro přípravu paelly a možnost jejich objednání, energetickou hodnotu jídla, jeho hodnocení, fotografie přípravy i finální verze pokrmu a doporučený nápoj. Paellu tedy jistě zvládne i méně zkušený kuchař.

Španělské online recepty a orientace v nich je velice jednoduchá díky speciálnímu filtru. Do něj zadáte druh, dobu přípravy, žánr či region pokrmu, přidáte kalorickou hodnotu a případné nežádoucí alergeny, které jídlo nesmí obsahovat, a dle vámi zadaných bodů si recepty necháte vypsat. Pak už pouze nakoupíte originální španělské suroviny a připravíte si lahodné zdravé autentické španělské jídlo plné minerálů a prospěšných látek. Najděte si lahodný recept a změňte své stravování již dnes.

Obrázek: www.spanelskerecepty.cz