Posílení imunity téměř okamžitě díky kombinaci medu, zázvoru a vody

Imunita neboli obranyschopnost je něco, co bychom měli posilovat jak jenom je to možné. Jedině tak se nám může vyhnout řada nemocí. Mnoho lidí si myslí, že cesta k silné obranyschopnosti vede skrz různé doplňky stravy, které tělu dodávají vitamíny. Sice mohou pomoci, ale vždy je lepší, když raději zvolíte přírodní cestu. Společně se podíváme na recept na vitamínovou bombu, která je pro vaši imunitu tou zaručeně nejlepší.

Stačí jenom tři suroviny

K tomu, aby vaše imunita byla dokonale silná. Vám postačí jenom tři suroviny. A ty jsou navíc zcela běžné a jsou navíc i bez problémů dostupné. O jaké konkrétně se jedná? Jsou to tyto:

  • Citron

  • Med

  • Zázvor

Příprava je jednoduchá

A teď samotná příprava. Když jsou jednoduché ingredience, tak bude jednoduchá i ta. Co budete potřebovat? Jako první to jsou citrony. Pokud mají chemicky neošetřenou kůru, použijte je i s ní. A nakrájejte je na kolečka. Potom použijte zázvor. Ten oloupejte a můžete ho nasekat, nebo také nastrouhat.

Vezměte sklenici a dejte na dno několik koleček citronu. Potom přidejte vrstvu nasekaného zázvoru a na něho aplikujte vrstvu medu. A takto znovu dokola, v pořadí citron – zázvor – med. Vše do doby, dokud nebude sklenice plná. Takto si můžete nachystat i více sklenic, podle toho, kolik máte samotných surovin.

Užívání je snadné

Jakmile máte sklenici plnou, uzavřete ji a dejte ji do lednice. Čas od času s ní jenom zahrkejte a jinak jí neotvírejte. Během této doby se propojí všechny účinné látky a dojde také k tomu, že se z těchto tří surovin vytvoří jednotná konzistence připomínající želatinu.

Potom už je použití velmi jednoduché. Jakmile budete chtít zakročit proti nemoci, nebo budete chtít posílit imunitu, dejte si dvě až tři polévkové lžíce denně. Ty rozmíchejte ve sklenici čisté vody a nápoj vypijte. Je nejenom zdravý, ale jistě vám bude také chutnat.

Fotografie: Pixabay

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]