Na veřejnost unikly novinky ohledně zdravotního stavu krále Karla III

Fotografie: Depositphotos

Od oznámení o zákeřné nemoci krále Karla III. celý svět čeká na zprávu, zdali je léčba úspěšná. Veřejné vystupování britského monarchy svědčí o tom, že je nemoc na ústupu.

Celý svět prožívá s britskou královskou rodinou těžké chvíle a drží palce jak princezně Kate, tak i králi Karlovi III. v jejich boji se zákeřnou rakovinou a na cestě k úplnému zotavení. Přestože ještě nikdo z paláce oficiálně nepodal žádnou informaci, jak léčba krále Karla III. probíhá, podle expertky na britskou královskou rodinu je důvod k radosti.

Všichni jsou plní optimismu

O zdravotním stavu krále Karla III. se už ví několik měsíců. Od oficiálního prohlášení, že trpí rakovinou, však nepřišla žádná další zpráva, jak léčba probíhá, zdali je úspěšná a král se postupně uzdravuje. Ovšem britská královská rodina často nemusí podávat veřejná oznámení, aby společnost poznala, co se děje uvnitř. Členové královské rodiny se vyjadřují svým vystupováním.

Vzhledem k tomu, jak britský monarcha nedávno působil na veřejnosti, začaly se šířit názory, že jeho zdravotní stav se zlepšuje. K optimismu přispěly i informace, které unikly z králova blízkého okolí, jak píše GBNews. „Zaslechla jsem, že král reaguje na léčbu velice dobře,“ uvádí expertka na královskou rodinu Charlotte Griffiths.

Princ William přišel s nečekaným vyjádřením o zdravotním stavu princezny Kate. Veřejnost má jasno

Král si přeje urovnat rodinné vztahy

Většina blízkých osob z panovníkova okolí myslí pozitivně a věří, že rakovinu porazí, uvedla odbornice pro NYPost. V tuto dobu se král Karel III. nejvíce soustředí na rodinné vztahy. Přál by si, aby se zvláště teď, v těchto náročných chvílích, zlepšily vztahy uvnitř královské rodiny, zejména aby došlo k udobření mezi jeho syny, bratry Williamem a Harrym.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Royal Family (@theroyalfamily)

Ke splnění jeho přání však možná nikdy nedojde. Zvláště teď, když princ Harry oficiálně oznámil, že se stal americkým občanem. Griffiths také uvedla, že to je zřejmě to poslední, nad čím by princ William nyní přemýšlel. Soustředí se na pomoc svému otci i manželce, princezně Kate, která taktéž bojuje s rakovinou. O zdravotním stavu princezny z Walesu jsme již psali na ZdravémStravování.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]