Káva s Ganodermou – Zdraví, které chutná

Většina lidí si neumí vůbec představit ráno bez kávy, odpolední posezení bez kávy, debatu s kamarádkou bez kávy, udržet koncentraci bez kávy a tak se stává, že jí vypijeme nemalé množství. Téměř všichni ji ale popíjíme s pocitem provinění, protože víme, že všeho moc škodí. A obzvlášť káva, která dehydratuje, dráždí žaludek, odvádí z těla vápník a další minerály, zatěžuje srdce a hlavně překyseluje organismus. Věděli jste, že jen pouhý šálek kávy bychom měli zapít až 17 sklenicemi vody, aby se vyrovnalo pH? To je skutečně velké množství a šílená představa.

Řešení nese název Reishi

Naštěstí však dnes existuje řešení v podobě chuťového zážitku a každodenního posílení zdraví – káva s Ganodermou. Takto si můžete dopřávat svou oblíbenou kávu bez vedlejších negativních účinků. Právě naopak káva s přídavkem vzácné léčivé houby Reishi známé, jako Ganoderma, Lingzhi nebo Leklokorka lesklá je zdraví prospěšná. V Číně je tato houba známá již po tisíciletí a považována za léčivou rostlinu. Nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání.

Blahodárné účinky Ganodermy

Podporuje imunitu a pomáhá předcházet civilizačním chorobám. Vědecké výzkumy potvrdily, že chrání játra, čistí krev, detoxikuje, upravuje činnost střev, reguluje krevní tlak, podporuje srdeční činnost, uklidňuje, omezuje růstKáva s Ganodermou nádorů. Mezi nejdůležitější složky Ganodermy patří organické germanium a polysacharidy. Germanium pomáhá zvyšovat schopnost krve absorbovat kyslík, upravuje trávení a předchází odumírání tkání. Germania je obsaženo až 6x více než u ženšenu. Polysacharidy zase posilují obranyschopnost organismu a ničí viry. Mimo svých zdraví prospěšných vlastností, které jsme si vyjmenovali, a není jich zrovna málo, způsobuje zvýšení vitality. To je důvod, proč mnoho lidí pije klasickou kávu. Pokud ještě váháte, máme v rukávu další eso. Zlepšuje mentální aktivitu a omlazuje, klasická káva působí přesně opačně.

Fotografie publikována se svolením YaiSirichai, amenic181 Photography/FreeDigitalPhotos.net