Povislých prsou se můžete zbavit i bez plastické operace. Inovativní postup přináší výsledky už za 1 měsíc

Fotografie: Depositphotos

Povislá prsa trápí spoustu žen. Málokterá je se svými ňadry stoprocentně spokojená. Své často vykoná i kojení, které se na vzhledu prsou mnohdy negativně podepíše.

Mít krásná ňadra jako v módních časopisech většinou vyžaduje využití služeb estetických plastických lékařů. Ti jsou schopni navrátit ňadrům jejich hezký a sexy vzhled. Jenže operace stojí spoustu peněz. Co takhle vyzkoušet několik cviků, které pomohou posílit prsní svaly, a tím docílit pozvednutí prsou? Více prozradila lékařka Catherine Hannan.

Pusťte se do cvičení

I bez pomoci odborníků jen díky své píli a vytrvalosti můžete dosáhnout zlepšení vzhledu svých ňader. Většinou je nutné posílit zejména prsní svaly. Žena, která vytrvá i přes počáteční nechuť nebo nedostatek času, se může dočkat zajímavých výsledků. Hrudní svaly lze posílit zvedáním činek, jež jsou součástí některých následujících cviků. Začněte s menší zátěží, stačí 1 kg vážící činka do každé ruky. Dále je třeba mít při cvičení vhodnou podprsenku, která ňadra dobře podepře.

1) Kliky

Určitě znáte klasický cvik – kliky. Je to výborné cvičení právě na prsní svaly. Zpočátku možná budete rády, že uděláte jeden klik. Ale postupně, jak budou vaše svaly sílit, jich zvládnete určitě více. Nenechte se odradit a vytrvejte.

Fotografie: Depositphotos

2) Plavání

Choďte pravidelně plavat, a to nejlépe styl prsa. Je to perfektní cvičení na hrudní svaly. Kromě toho plavání výborně relaxuje a procvičuje prakticky celé tělo.

3) Jóga

Dalším cvičením, které pomůže zlepšit vzhled prsou, je jóga. Jedná se o pomalejší cviky, ale o to cílenější. Vyzkoušejte například pozici trojúhelníku či kobry.

Fotografie: Pixabay

4) Protahování loktů

Jedním z nejjednodušších cviků je právě protahování loktů. Cvičí se s činkami po jedné v každé ruce. Ruce předpažíte a pak je ohnete v loktech do pravého úhlu. Tímto si pěkně procvičíte prsní svaly a vaše ňadra získají svou původní krásu.

Zdroj: Healthline