Citron a česnek vytvoří elixír síly podle receptu tibetských mnichů

Citron a česnek jsou zcela běžnou součástí naší stravy. Víte však, že při správné kombinaci dokážou vytvořit elixír síly a zdraví? Ten už velmi dlouho používají tibetští mniši, kteří se díky tomu dožívají mnoha let a mohou se pyšnit až neuvěřitelnou silou a zdravím. A právě oni tento recept odtajnili a vy si ho nyní můžete přečíst.

Základem je citron a česnek

Co budete potřebovat? Ano, je to skutečně citron a česnek. Citronů bude potřeba jeden kilogram a česneku bude třeba 300 gramů. Zpracování je celkem jednoduché, jelikož česnek oloupete a prolisujete. Citron zpracujete tak, že jeho kůru nastrouháte a dužinu nakrájíte na jemné kousky. Potom vše hodíte do mixéru a necháte vytvořit pastu. Tu smícháte s 1,5 litrem vroucí vody. Vše dáte na sporák a držíte teplotu těsně pod bodem varu po dobu 15 minut. Následně sundáte ze sporáku a necháte vyhladit. Potom je možné přelít do uzavíratelných nádob, kde nápoj můžete i několik dní uchovat v lednici.

Co vše vám pravidelná konzumace přinese?

Citron a česnek rozhodně nejsou obyčejnými potravinami, jelikož dohromady vytvoří unikátní směs. Ta dokáže působit preventivně jak v případě rakoviny, tak i srdečních chorob a mozkové mrtvice. Také posiluje obranyschopnost, pomáhá se vypořádat s běžnými nemocemi, ale u zlepšuje vidění. Také lze dosáhnout detoxikace těla, ale i celkové revitalizace organismu. První pozitiva by se navíc měla objevovat už celkem brzy, a to zhruba v prvních týdnech pravidelné konzumace.

Jak nápoj užívat?

Když ho máte připravený, měli byste ho užívat denně, po dobu 20 dní. Následně by měla nastat desetidenní přestávka a poté opět dvacetidenní pokračování. Každý den přitom stačí zkonzumovat velmi málo tohoto elixíru, jelikož ideálním množstvím je v tomto případě pouze 20 mg denně. Více není nutné.