Wobenzym aneb jak posílit imunitu

Léto za námi a krásný podzim před námi. Samozřejmě musíme počítat s tím, že každý den hezky nebude. S podzimem přichází i sychravé počasí, které se mnohdy podepíše na našem zdraví v podobě chřipek a nachlazení. Nejspíš každý sám dobře ví, že prevence v posilování obranyschopnosti našeho organismu spočívá v příjmu vitamínů.

Mimo dodržování zásad zdravé výživy, jež je bohatá na čerstvou zeleninu a ovoce bychom měli přijímat i potraviny, které se označují za přírodní antibiotika. Dokážou si totiž poradit jak s kašlem, rýmou, chřipkou a různými záněty. Domácí medicína zahrnuje bohatou škálu sirupů, čajů i kapek.

Zdraví z přírody

K takovým potravinám patří například cibule, česnek, zázvor, křen, citrón, kyselé zelí a chilli papričky. Rovněž nesmíme zapomínat na sílu bylinek, zde patří heřmánek, jitrocel, tymián, meduňka, šalvěj a další. Pokud však nepatříte k těm, kteří si pravidelně vaří bylinkové čaje a připravují sirup z cibule, máme pro vás řešení. Také pro ty, kterým přírodní prostředky nezabírají.

Tam, kde příroda nepomohla

S posílením obranyschopnosti organismu pomůže lék Wobenzym. To však neznamená, že budete hřešit na zdravý životní styl. Vaše strava by i nadále měla být bohatá na vitamíny, minerály a probiotika, které příznivě ovlivňují střevní mikroflóru. Nezapomínejte na fyzickou aktivitu, omezte stresové situace. Lék Wobenzym není zase taková novinka, jak se mnozí domnívají. Ve světě si jej lidé kupují již 40 let, jen v České republice zdomácněl zhruba před patnácti lety.

Pomáhá i při léčbě angíny

Vynikající je to, že pokud jste zanedbali období přípravy – tedy prevenci pomáhá lék Wobenzym dokonce v době, kdy již člověk užívá antibiotika. Usnadňuje jejich průnik do těžko přístupných tkání a zvyšuje tak jejich účinnost. Zánětlivé onemocnění, při kterém bolí v krku, znesnadňuje lidem polykání. Většinou se léčí antibiotiky. Při opakovaných angínách, kde skutečně selhaly všechny domácí recepty, je vhodná podpůrná léčba Wobenzymem. Zamezuje otoku sliznice, tudíž mírní bolest a urychluje celkovou léčbu.

Obrázek: wobenzym.cz