Vyzkoušejte přírodní metodu, která podporuje správnou funkci krvinek

Fotografie: Freepik

Ačkoliv se všichni shodneme na tom, že zdravá krev a správná funkce cévního systému je pro život důležitá, téměř nikdo se o své krvinky nestará. Ty jsou přitom nezbytné pro dobrou funkci srdce a celého těla. Stále dochází k jejich opotřebování. A i tehdy, kdy už jsou „unavené“, je náš srdeční systém posílá na další a další cestu tělem. Pokud se chcete vyhnout problémům spojeným s nezdravými krvinkami, je ve vašem zájmu se o vlastní kardiovaskulární systém postarat.

Ačkoliv čím dál tím víc lidí trpí onemocněním kardiovaskulárního systému nebo nějakým jiným typem cévních chorob, téměř neexistuje osvěta v oblasti pročišťování krvinek a posilování srdečního svalstva. Přitom jde o životně důležité informace. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, ve kterém najdete vše potřebné.

Nejlepším způsobem, jak se vypořádat s chorobami, je zabránit jejich vzniku. Zde přichází na scénu ono kouzelné slůvko – prevence. Chovejte se tak, aby žádná chronická či jiná choroba nenastala. Jak na to? Pomoc naleznete v přírodě. Máme pro vás přírodní recepty, které opravdu fungují. Jsou zcela jednoduché a téměř nic vás nebudou stát. Vyzkoušejte přírodní alternativu. Chemická cesta nemusí být vždy tou nejlepší.

Proč jsou krvinky tak důležité

Krvinky neustále cirkulují našim tělem. Mají nejednu funkci. Zajišťují distribuci krve po celém těle a přináší potřebné živiny, které jsme získali například z potravy. Tím to ale nekončí. Krvinky totiž nejen, že zásobují tělo vším, co potřebuje, ale také z něj odvádí to, co mu škodí. Mluvíme především o oxidu uhličitém. Všechna tkáň je na nich závislá. Bez krvinek by nebyl život. Proto je tak důležité je čistit a udržovat v dobré kondici. Podívejte se na postupy, které jim vrátí sílu.

Citron a med

Citron a med jsou skvělými pomocníky při nachlazení. Nebo při pročišťování střev. Pro zlepšení imunity. A nejen to. Tyto dvě ingredience jsou skvělé i pro vaši krev. Jak si umíchat léčivou kúru? Potřebujete následující:

  • 1 lžička citronové šťávy
  • 1 lžička medu
  • 1 lžička slunečnicového oleje
Fotografie: Pixabay

Smíchejte všechny přísady. Vzniklou směs pijte každý den ráno před snídaní na lačný žaludek. Tuto léčebnou kúru opakujte každý den po dobu deseti dnů. Pokud chcete, můžete olej nahradit 200 ml horké vody a připravit si „čaj“. Výsledky budou stejné.

Citron a med podruhé

Ano, i druhý recept obsahuje tyto zázračné ingredience. Budete potřebovat 2 citrony a 2 lžičky medu. Postup je následující. Citrony musíte nadrtit – nezapomeňte je předtím zbavit slupky. Můžete použít mlýnek na maso. Poté přidejte lžičku medu a vše řádně promíchejte.

Fotografie: Pixabay

Vzniklou směs nalejte do zavařovací sklenice. Poté byste měli vše nechat odstát na temném místě po dobu jednoho dne. Před každým jídlem jezte dvě až tři lžičky této medicíny.

Úvodní Fotografie: Freepik

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]