Výživové poradenství na míru vašemu tělu

Přichází období tepla, kdy si budete užívat letních radovánek – a to i těch vodních. Představte si řádění s přáteli u vody, grilování na čerstvém vzduchu a slunečné dny. Jenže s těmi se pojí vždy jediné – sporé oblečení, které spíše více ukazuje, než skrývá.

Plavky jsou pro tyto dny nejideálnější. Jenže přes zimu jste se sebou možná nezacházeli zrovna dobře. Místo pohybu na čerstvém vzduchu jste si raději dali dvojitou večeři. A s kvalitou jídla jste to také zrovna nepřeháněli. Takže v plavkách nevypadáte fantasticky – jak by si všichni přáli. Co s tím?

Hubnutí do plavek

Jak zdravě zhubnout do plavek a nemít při tom hlad? Zapomeňte na nesmyslné televizní a časopisové diety, které vám pomohou jen krátkodobě. Jo-jo efekt je pěkná mrcha a pokud neuděláte pořádnou čáru za svým stávajícím jídelníčkem, nebudete štíhlí dlouho.

Musíte svůj jídelníček překopat od podlahy. A nebojte, nebudete muset jíst nechutná jídla, která jsou sice zdravá, ale vašim chuťovým pohárkům se nelíbí. Zdravých potravin je taková šíře, že si každý může najít to své, dobré, chutné a zdravé.

Jste schopni si sestavit vhodný jídelníček na hubnutí sami? Gratuluji. Pokud však ne a chcete dostat konkrétní rady na vhodné potraviny s ohledem na váš zdravotní stav, čtěte dále. Možná vás to překvapí, ale je možné dokonce získat jídelníček na hubnutí zdarma.

Výživové poradenství na míru

Není nic špatného na tom, že si necháte poradit například od nutričního specialisty, který pomohl už mnoha dalším. Jeho zkušenosti s tvorbou jídelníčku na míru jsou neocenitelné. Nebudete muset klopýtat a učit se z vlastních chyb. Půjdete už jasnou cestou, která nemá tolik trnů. Už ji za vás prošlapali jiní před vámi.

Podobné služby nabízí i koncept zdravého hubnutí Naturhouse, který už pomohl ve světě více než 4 000 000 lidí zdravě (a hlavně trvale) zhubnout. Pokud nezvládáte sami hubnout a chybí vám motivace a určitý dohled, s klidným svědomím vám je doporučím.

A víte proč? Protože jejich konzultacemi hubnutí jsem si prošla. Dříve jsem nebyla ta oslnivá štíhlá zrzka. Ale spíše baculatější stydlivka. To se ale změnilo. 

Obrázek: www.hubnibezhladu.cz