Soubor cvičení pro ženy podpoří krásu a ženskost

Hledáte cvičení pro ženy, které by vám pomohlo vypadat dokonale? Už dál nehledejte. Těchto 5 cviků je nejlepší metodou, jak na tom být dobře. A to jak po fyzické stránce, tak i po té psychické, jelikož je prokázáno, že je to právě fyzická aktivita, která je tím nejlepším lékem i na vyčištění hlavy. Kromě toho i posílíte sebevědomí a zlepšíte svou fyzičku.

Most

Prvním cvikem je takzvaný most. Potřebovat k němu budete gymnastický míč. Začínáte v leže, s nataženým tělem, nohy jsou pokrčeny. Potom s výdechem pokrčujete nohy, kolena směřujete co nejvýše, zvedáte pánev a míč dostáváte k sobě, k oblasti hýždí. Potom návrat do výchozí podoby a toto všechno zopakovat celkem desetkrát.

Válečník

Takzvaný postoj válečníka je cvičení pro ženy, které vyzkouší i vaši stabilitu, vaším cílem je zaujmout polohu, kdy budete stát na pravé noze, druhá bude zanožená a natažená a ruce budou nataženy taktéž. Od dlaní po kotníky by mělo být vše v jedné rovině. Takto držte 30 sekund a potom to stejné udělejte také s druhou nohou.

Kliky

Třetí cvik velmi dobře známe. Jenom si toto klasické cvičení pro ženy uděláme lehce těžší. Nepůjde o klasické kliky, protože nohy budou o kousek výš. Budou umístěny na gymnastickém míči. A potom je třeba udělat minimálně 4 kliky. Potom si dáte oddych a to stejné uděláte ještě čtyřikrát.

Písmeno V

Ano, i toto je cvičení pro ženy. Jak už napovídá samotný název, je nutné tělem zaujmout tuto polohu. Je o síle břišních svalů a koordinaci. Na hýždích je třeba vytvořit balanc a mít natažené nohy a rovná záda. Takto vytvořte písmeno „V“ asi patnáctkrát a toto opakujte v celkem dvou až ve třech sériích.

Plank

Plank neboli prkno se jeví jako cvik jednoduchý, ale vyžaduje také pořádnou sílu. Naše varianta bude oproti klasice také o něco těžší, a to hlavně proto, že ze základní pozice zvednete asi na 15 sekund jednu a potom zase druhou nohu. Opakovat postačí ve dvou plnohodnotných sériích.Řekněte ostatním, co si myslíte