Nakopnutí metabolismu = usnadnění hubnutí. Nevšední způsob, jak rychle spálit tuky a zároveň dodat tělu potřebné živiny

Fotografie: Depositphotos

Za neúspěšným hubnutím a přibíráním na váze často stojí podvýživa. Tělu chybí potřebné živiny. Ty můžete doplnit jedním lahodným smoothie, které tělu poskytne vše, co potřebuje.

Kdo říká, že pro úspěšné hubnutí je potřeba trápit se hlady, dřít v posilovně a odpírat si všechno dobré, co vám dělá radost? Existuje tolik způsobů, jak zdravě a především bez nervů shodit přebytečná kila, cítit se dobře, netrpět a ještě si požadovaný výsledek udržet. Zde je jednoduchý a účinný způsob, jak na to. Více prozradila lékařka Grant Tinsley.

Lidské tělo potřebuje živiny

Vaše tělo potřebuje ke svému plnému fungování živiny. Těch máte ale nedostatek, pokud konzumujete nezdravé jídlo. Respektive pokud nad jídlem alespoň trochu nepřemýšlíte. Jenže to je často ten problém. Komu by se chtělo neustále číst složení potravin, zapisovat si příjem kalorií, sacharidů, tuků, bílkovin atd.

Dožeňte množství živin lahodným nápojem

Proto je dobré najít řešení, které pro vás bude nejvíce pohodlné. Zkuste si připravit lahodné ovocné smoothie plné bílkovin a antioxidantů, jež zázračně urychluje hubnutí. Jedná se o velmi účinný přírodní recept, který vám může pomoci zhubnout ve velmi krátké době. Vše, co musíte udělat, je zařadit ho do svého každodenního jídelníčku.

Výhody ovocného smoothie

Tento nápoj má vysoký obsah enzymů, vlákniny a minerálů, které:

  • zvyšují funkci metabolismu,
  • aktivují spalování tuků,
  • vás udrží déle syté.
Fotografie: Pixabay

Smoothie byste měli konzumovat jako jedno jídlo, nejlepší je snídaně, ale můžete ho vypít i místo oběda. Zde jsou ingredience pro jeho přípravu:

  • 1 banán,
  • 1 ČL lněného semínka,
  • 1 ČL strouhaného zázvoru,
  • 1/2 šálku ananasu na kousky,
  • 1/3 šálku citronové šťávy.

Všechny suroviny vložte do mixéru a dobře prošlehejte, dokud nezískáte hladkou směs. Mimochodem, pokud pijete tento nápoj po fyzické aktivitě, maximalizuje proces spalování tuků a také zničí tukové buňky.

Zdroj: Healthline, Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]