Manželka Bruce Willise svým nejnovějším vyjádřením zaskočila všechny fanoušky

Fotografie: Depositphotos

Stav Bruce Willise je dle jeho manželky jiný, než jak ho vykreslují média. Obrátila se proto na veřejnost i novináře s velkou prosbou.

Bruce Willis je jméno, které spontánně vyvolává obrazy vzrušujících akčních filmů, statečných hrdinů a nezaměnitelného charisma na plátně. Jeho kariéra zasáhla filmový průmysl jako blesk z čistého nebe. Nicméně za pozlátkem slávy a úspěchu se skrývá lidský příběh plný výzev a nepředvídatelnosti.

Herce postihla těžká nemoc

Nedávné zprávy oznámily, že Bruce Willis čelí nemoci, která ovlivňuje nejen jeho kariéru, ale i jeho soukromý život, jak jsme vás již na podzim informovali na webu ZdravéStravování. Slavný herec, hudebník a kouzelník filmového průmyslu se potýká s afázií, která se rozvinula ve frontotemporální demenci. Jeho manželka, Emma Heming-Willis, se snaží chránit jeho důstojnost a soukromí před nevhodným zobrazením v médiích. Jejich společná cesta s touto nemocí je plná výzev, ale zároveň posiluje jejich vztah a rodinnou jednotu.

Lékařka Nancy Hammond vysvětluje, že frontotemporální demence (FTD) je neurodegenerativní onemocnění, které postihuje frontální laloky mozku. Toto onemocnění může vyvolat rozsáhlé změny v chování a poruchy řeči u pacienta. Bruce Willis se s touto nemocí potýká a jeho stav se bohužel rychle zhoršuje. Jeho manželka, Emma Heming-Willis, se snaží otevřít dialog o této nemoci, aby šířila povědomí a porozumění o jejích důsledcích. Její odhodlání je důležité pro podporu pacientů s FTD a jejich rodin.

Michael Schumacher 10 let po nehodě: Blízký přítel promluvil, jak na tom ve skutečnosti je

Respektujme jeho soukromí

Willisova nemoc samozřejmě brzy vyvolala spekulace a negativní titulky, mimo jiné ty zmiňující, že Bruce Willis už nemá v životě žádnou radost. Emma se však rozhodla prostřednictvím Instagramu uvést toto na pravou míru a informovat veřejnost ohledně stavu svého manžela. Podle ní je současná situace Willisovy rodiny plná lásky a radosti, i když s sebou nese určité výzvy. Vyzývá média, aby zvážila svůj přístup k zobrazování této nemoci a jejích dopadů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

„Je potřeba, aby společnost a ti, kdo píší takové titulky, přestali strašit lidi, že jakmile je jim diagnostikována nějaká neurodegenerativní nemoc, je to konec, že je po všem,“ cituje Emmu NBCNews. Její prosba je jasná: odložte senzacechtivost stranou a respektujte naše soukromí v boji s touto nemocí.

Tímto úsilím se snaží Emma Heming-Willis zvýšit povědomí o FTD a ukázat, že i přes tak těžkou nemoc může být život naplněn láskou a radostí. Její příběh nám připomíná důležitost porozumění a podpory ve chvílích, kdy čelíme nejistotě a výzvám, které nám přináší život.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]