Lepší přírodní lék na chřipku neexistuje. Hlavní surovinu lze koupit za pár korun

Hledáte přírodní lék na chřipku, který by nebyl plný chemie, ale byl by maximálně účinný? Ukážeme vám, který je bezpochyby ten pravý. A jeho výhody? Příprava je velmi jednoduchá, hlavní surovinu koupíte v každém obchodě za pár korun a po pravidelném užívání bude chřipka minulostí.

Co budete potřebovat?

Základem jsou jenom dvě ingredience. První z nich je olivový olej, kterého budete potřebovat zhruba jeden šálek. A druhá, hlavní ingredience, je křen. Ne ten kupovaný nakládaný, ale klasický syrový křen, které koupíte v každých potravinách i v každé prodejně se zeleninou. Jakmile obě dvě suroviny máte, můžete se pustit do přípravy léku na chřipku.

Příprava je snadná

A jak na ni? Základem bude šálek olivového oleje. Potom vezměte křen, oloupejte ho a na jemném struhadle ho strouhejte. Když ho máte zhruba jednu vrchovatou lžíci, přidejte ho k olivovému oleji. Potom zamíchejte a nechte asi 30 až 60 minut odpočívat. Potom máte hotovo a váš lék na chřipku je připravený.

Jak se používá?

Možná vás překvapí jeho netradiční použití. Tento lék na chřipku se totiž masíruje na různé části vašeho těla. Dokáže ulevit od bolestí svalů a kloubů, které chřipku často doprovází. Také mlže pomoci k lepšímu dýchání ve chvíli, kdy si ho jednoduše namažete na hrudník. Aplikaci opakujte několikrát denně a uvidíte, že velmi brzy bude chřipka minulostí.

Křen lze využít i jinak

Masáž s olivovým olejem však není jediná forma možné aplikace, kdy se dá využít křen. Doporučujeme ještě jednu variantu. Lžičku strouhaného křenu smíchejte se lžičkou medu a spolkněte. Je to sice celkem drastická, ale na chřipku také poměrně funkční metoda. Dejte si alespoň tři takové lžičky během dne a budete jenom zírat, co to s vaším tělem udělá a jak rychle můžete být zdraví. Neváhejte a zkuste to i vy.

Fotografie: pixabay

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]