Kosmetička prozradila tajné domácí metody na odstranění nevzhledných vrásek

Fotografie: Freepik

Trápí vás vrásky, kterých vidíte na svém obličeji čím dál více? Už nemusíte zoufat. Zapomeňte na drahé procedury nebo prostředky, které nemusí být ani účinné. Raději sáhněte po potravinách, které najdete doma v kuchyni nebo si pro ně snadno skočíte do obchodu. Vyjdou rozhodně levněji, a navíc mohou mít větší účinek.

Mnoho žen hledá recept na hladkou pokožku i několik let

Vrásky jsou problémem mnoha žen. Mohou se objevit již kolem 25. roku života a čím jste starší, tím více si jich všímáte. Asi už se jich nikdy nadobro nezbavíte, ale můžete využít různých prostředků, díky kterým nebudou tolik vidět.

Vrásky jsou velmi populární téma. Ženy si mezi sebou vyměňují zkušenosti a názory, jaké krémy a jiné prostředky jim proti vráskám pomohly. Tyto krémy jsou ale velmi drahé a nemusí vůbec fungovat. Můžete si ale poradit snadno doma a bez použití mnoha peněz. Žádná žena nemá ráda svoje vrásky, které mohou ukázat její skutečný věk.

Fotografie: Freepik

Kromě krému se řada žen uchyluje také k botoxu, což není příliš bezpečná metoda, i když je velmi účinná. Navíc hodně zasahuje do financí. Vrásky se tvoří, protože se ve starším věku ztrácejí některé látky, včetně zmíněného botoxu. Naštěstí existují i domácí metody, díky kterým se vrásek alespoň vizuálně zbavíte.

K výrobě domácí botoxové masky budete potřebovat jen pár surovin

Určitě doma najdete následující suroviny, které budete k výrobě masky potřebovat:

  • 1 banán
  • 1 lžíce medu
  • Pár kapek citronové šťávy

Stačí, když si nakrájíte banán a malinko ho rozmačkáte. Přidejte šťávu z poloviny citronu a 1 polévkovou lžíci medu. Vytvořte hladkou pastu důkladným promícháním surovin.

Aplikujte masku tak, že si namasírujete obličej banánovou slupkou. Poté naneste masku a nechte ji působit 15-20 minut. Umyjte si obličej teplou vodou a použijte tonizaci nebo studenou vodu, abyste uzavřeli póry. Nakonec naneste zvlhčovač.

Fotografie: Freepik

Zkusit můžete také bylinky. Mezi takové patří měsíček lékařský. Má vysoký obsah organických kyselin a rychle regeneruje pokožku. Použít můžete také čekanku, kterou najdete podél cest. Zalijte vroucí vodou nať i nastrouhaný kořen, nechte louhovat asi 15 minut a pijte 2x denně 1 hrnek. Další rostlinou je divizna. Zalijte vodou její sušené květy a odvarem omývejte vrásky. Odvar můžete také vypít, ale nedělejte to dlouhodobě.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]