Tento revoluční přírodní nápoj zrychlí vaše hubnutí během prvního týdne. Jeho přísady má doma každý

Fotografie: Depositphotos

Pravidelná konzumace tohoto nápoje vám pomůže odstranit břišní tuk a získat vysněnou postavu. Změnu budete moci pocítit již během 4 dní.

Pokud chcete shodit přebytečná kila, nemusíte nutně dřít dlouhé hodiny v posilovně a ubírat si z jídelníčku. Pomoci vám dle lékařky Jillian Kubala dokáže pravidelná konzumace správného nápoje, který výborně zrychluje metabolismus a podporuje krevní oběh. Jeho příprava přitom vyžaduje pouze několik přírodních ingrediencí a nezabere vám ani mnoho času. Pozitivní změny na sobě pocítíte již během 4 dnů.

Jedinečný nápoj z ředkviček

Hromadění tuku v oblasti břicha je nejen estetický, ale zároveň zdraví ohrožující problém, který může zvyšovat riziko mnoha problémů, včetně srdečního infarktu, cukrovky 2. typu a vysokého krevního tlaku. Abyste se před těmito problémy ochránili, je dobré dbát na zdravý jídelníček a věnovat se častěji pohybu. Nemusíte však nutně běhat maratony nebo dřít v posilovně. Skvěle vám postačí zajít si na procházku nebo jezdit na kole.

Abyste dosáhli vašich vysněných výsledků co nejrychleji, můžete si také pomoci pravidelnou konzumací správného nápoje. Skvělou možností je tato vitamínová bomba na bázi ředkviček, které dle webu Healthline disponují řadou zdravotních přínosů, a dalších účinných přírodních ingrediencí. Jeho účinky budete moci pocítit již během 4 dnů a pozitivně ovlivní jak vaši fyzickou podobu, tak i psychické zdraví. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience:

Blahodárné aktivní látky v banánových slupkách jsou klíčem k dosažení vysněné pleti

  • 125 gramů ředkviček,
  • 3 ks citronů,
  • 4 polévkové lžíce medu,
  • 2 polévkové lžíce mleté ​​skořice a
  • zhruba 1 cm zázvoru.
zdravé suroviny
Fotografie: Freepik

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Nejprve oloupejte ředkvičky a zázvor a obě ingredience společně rozmixujte. Poté oloupejte citrony a vmíchejte je do směsi spolu s medem a skořicí. Takto připravenou směs přendejte do vhodné nádoby a uchovávejte v ledničce. Pro získání maximálního účinku užívejte 1 polévkovou lžíci směsi rozmíchanou ve sklenici vody dvakrát denně před hlavními jídly.

Nápoj užívejte nejlépe 21 dní v kuse

Účinky tohoto skvělého přírodního léku pocítíte již po čtyřech dnech, ovšem konzumovat byste jej měli nejlépe 21 dní v kuse. Kromě odstranění tuku vám také pomůže zlepšit metabolismus, podpoří imunitní systém, posílí vaši psychiku a dodá vám energii do každého dne. Na webu ZdravéStravování jsme také psali o dalších zdravotních přínosech ředkviček.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]