Indoor golf sezóna klepe na dveře

Sluníčkové počasí je pro letošní rok definitivně u konce. Vášniví golfisté nemusí však truchlit, s nadcházející zimou přichází na řadu indoor golf spolu se všemi pravidelnými turnaji. Díky tomu nevypadnete z kondice. Kam na něj vyrazit?

Kdo nebo co je Erpet Golf Centrum?

Společensko-sportovní areál Erpet Golf Centrum  – zve do svých prostor již dvacet let milovníky golfu, ale stejně tak i dobrého jídla či aktivního odpočinku. V areálu naleznete dvoupodlažní driving range se čtrnácti odpališti, rozsáhlý putting green, šestijamkové hřiště pro nácvik krátké hry, čtyři full swing golf simulátory, jenž vám během sekundy umožní ocitnout se na jednom ze třiceti devíti světových hřišť. Ti, jež neholdují golfu, mohou využít možnost jiných halových sportů, jako jsou například badminton, squash, stolní tenis a tenis.

Z depresí vás vymaní Erpet Indoor Golf Tour

Lidé, kteří propadají depresi z přicházející dlouhé zimy, se mohou těšit na pravidelné páteční golfové turnaje v rámci Erpet Indoor Golf Tour. Přichystáno je pro všechny hráče jak pohoštění, tak partnerské ceny a trofeje. Ani na děti se nezapomnělo. Každou neděli se zde konají dětské turnaje, na které dohlíží golfová osobnost Karel Vopička. Rovněž lze děti přihlásit do tréninkového centra, které cílí na výchovu a rozvoj golfové mládeže do osmnácti let a podporu reprezentantů ČR v rámci speciálních programů.

Tréninkové centrum se rozděluje na:

  • Golfovou akademii pro začínající a rekreační golfisty
  • Rozvojovou skupinu pro pokročilé hráče a reprezentaci klubu

Ten patří k nejvýznamnějším golfovým klubům v ČR a od roku 1995 je členem České golfové federace, to ovšem nebrání nováčkům, aby se tento elegantní sport naučili právě zde. Golf Club Erpet Praha v sobě snoubí jak rekreační, tak profesionální golf.

Golfová akademie

Jste nováčci? Přemýšlíte, že byste dali golfu šanci? Neváhejte využít možnost učit se rovnou od profesionálů. To je všem zájemcům umožněno v rámci golfové akademie, jež přináší spojení výuky golfu a minimálních finančních nákladů. Sami se poté můžete rozhodnout, zda vás tento sport oslovil natolik, že se mu do budoucna budete nadále věnovat, aniž byste nejdříve utratili jmění za golfové vybavení. To je totiž možné si vypůjčit v rámci výuky. Po dokončení celé akademie rovněž absolvujete závěrečnou hru s trenérem, završenou zkouškou golfové způsobilosti a získáte tak Osvědčení pro hru na hřišti.

Kde Erpet Golf Centrum hledat?

Areál najdete v centru hlavního města, na pražském Smíchově. Míříte-li sem městkou hromadnou dopravou, je nejblíže tramvajová zastávka Plzeňka. Můžete však také využít možnosti hlídaného parkoviště rovnou v areálu Golf Centra.

Obrázek se svolením: Creative Commons (Wikimédia)