Hubnutí s chytrou váhou

S příchodem slunečních paprsků nás to pokaždé svádí zredukovat nějaké to kilo. Je vhodné nejen v tomto koupacím období hlídat svou tělesnou váhu! Osobní váha představuje první krok jak mít své kilogramy pod kontrolou a učinit hubnutí snadnější. Zvlášť když váhu umístíme do míst, kde jí nemůžeme přehlédnout. Dnešní moderní váhy jsou šikovným pomocníkem a ukazatelem. Disponují pestrou nabídkou funkcí, které umožňují mít přehled nejen nad svou tělesnou váhu, ale rovněž vodu, svalovou hmotu, tělesný tuk a mnoho dalšího.

Proč si takovou váhu pořídit?

V případě, že chceme hubnout zdravě, je vhodné znát podíl tuku a jiné důležité informace o tom, co se v našem těle děje. Tímto se zamezí, že budete redukovat svou tělesnou hmotnost špatným způsobem. Třeba na úkor svalové hmoty. Právě proto se vyplatí mít váhu, která hlídá vaše tělo, po ruce. Váhy jsou opatřeny pamětí, proto je možné, aby váhu užívalo klidně více členů v rodině. Jsou vyrobeny tak, aby snášely i vlhkost v koupelně, protože to bývá nejčastější místo, kam váhu umisťujeme. Nemusíte se k nim ani shýbat, aktivují se našlápnutím. Automaticky se pak sama vypne do půl minutky.

Váhy doporučují i lékaři

Chytré váhy s moderním designem jsou zaměřeny na nejnovější technologie. Disponují nejmodernějšími technickými parametry a doporučovány jsou dokonce i lékaři. Dokážou vám změřit podíl svalové hmoty, tělesného tuku, viscerálního tuku, tělesné vody, kostní hmoty, a umí určit i celkovou fyzickou kondici. Za poslední léta se velmi rozmohla obezita i mezi dětmi. Číslo je alarmující a volá po prevenci i pravidelné domácí kontrole. Obsluha váhy není složitá a pomocí přiloženého manuálu se dá lehce zvládnout. Vyžaduje to jen pravidelný trénink a možnost mít s váhou experimentovat. Cenově se váhy liší v závislosti na značce, materiálu a funkcích.

Fotografie publikována se svolením Ambro Photography/FreeDigitalPhotos.net