Hubnutí a hřebíček – shoďte kila i bez diety!

Hubnutí, shazování přebytečných kil a zpevňování postavy – to jsou cíle, které si dnes a denně zadává stále větší počet lidí, kteří nejsou spokojeni se svými proporcemi a chtějí udělat něco rozumného pro své zdraví. Popularita zdravého životního stylu neustále roste, což je jedině dobře – myslet na své zdraví, stravovat se vyváženě a brát ohledy na potřeby našeho těla je důležité nejen pro fyzickou, ale i psychickou spokojenost a pohodu. Ještě než se do hubnutí pustíte v rámci jedné z mnoha diet, kterých je v současné době na internetu nepřeberné množství, zkuste to jinak – daleko zdravěji a bez huntování si vlastního zdraví. Známe totiž tip, se kterým shodíte nechtěná kila i bez nutnosti šidit se na jídle!

Hubnutí a hřebíček – voňavá redukce tuku

Možností, jak shodit nějaké to kilo navíc, které se na vašem těle usadilo během vánočních svátků nebo vlivem nedostatku pohybu či špatného stravování, je celá řada – od cvičení, přes nejrůznější výzvy až po již zmiňované diety nebo dokonce omezování jídla, což vašemu tělu spíše škodí. Pravda je ale taková, že zhubnout můžete poměrně snadněji a to i bez nutnosti strádat na jídle. Jak? Pomocí voňavého koření známého jako hřebíček!

Hřebíček a jeho účinky

Hřebíček je známý nejen jako příjemně voňavé koření, které mnoho hospodyněk používá při kompotování, konzervaci ovoce, dochucení masa nebo k marinování, ale i jako výborný parťák v otázce hubnutí. Pyšní se antiseptickými i analgetickými účinky, rovněž je používán jako prevence zubního kazu nebo paradentózy.

Hřebíček, hubnutí a očista těla

Toužíte po redukci vaší váhy a zároveň si chcete své tělo očistit od škodlivých parazitů v podobě mikroorganismů živících se organismy jejich hostitele, pak právě pro vás máme zajímavý tip. Očistěte svá střeva, ve kterých parazité nejčastěji žijí pomocí dvou ingrediencí:

  • 10 g hřebíčku
  • 100 g lněného semínka

Obě ingredience pečlivě rozmixujte, dokud nevytvoříte jemný prášek. Následně užívejte dvě lžíce prášku každé ráno – můžete si jej přidat co müssli, cereálií nebo do sklenice mléka. Konzumujte 3 dny, poté si dejte přestávku a proces opakujte po dobu jednoho měsíce. Doporučuje se provádět několikrát ročně.

Obrázek: pixabay.com

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]