Chcete se osvěžit? Vyzkoušejte frozen yogurt !

V těchto horkých dnech využíváme mnohé možnosti, jak se osvěžit. Někdo vyhledává klimatizované prostory, jiný plovárny, a další okupuje stánky se zmrzlinou. Ti, kteří však hledají neobvyklou možnost osvěžení, míří do Atrium Flora, kde na ně čeká stánek s názvem Yogoterie. A že nevíte, co tento název znamená? My už ano, a tak vám rádi představíme, o jakou jedinečnou novinku se vlastně jedná a čím vás může zaujmout.

Ochutnejte kouzlo mraženého jogurtu

Na první pohled se může zdát, že se vám otevírá možnost, osvěžit se jogurtem. Ano, polovina tohoto tvrzení je pravdivá, ale je třeba dodat, že se jedná o jogurt mražený, a tedy o takzvaný Frozen yogurt. Kdo z vás někdy zavítal do USA, pro toho to nebude žádná novinka. Pro ty z vás, kteří tuto možnost neměli, nabízíme krátké představení. Jednoduše řečeno, jedná se o vynikající, ale zároveň i zdravý dezert, připravený přesně podle vaší chuti.

Vše je ve vašich rukou

A pokud do stánku Yogoterie přijdete, máte vše doslova ve svých rukou. Stánek je totiž samoobslužný, a tak si můžete tuto osvěžující pochoutku nakombinovat dle vlastní chuti. A jak? Jenom tím, že si natočíte jogurt vybrané příchuti, a obohatíte ho některým z dostupných posypů. Vše je koncipováno tak, že ze samoobslužného konceptu nemusíte mít jakékoliv obavy. Uvidíte, že už první pokus dopadne na výbornou, a vy se nebudete moci dočkat, až poprvé ochutnáte.

Mlsání, které se nepodepíše na vaší postavě

V souvislosti s létem samozřejmě souvisí i slunění na pláži, a tak více než kdy jindy myslíme na naše tělo a postavu. Ani v tomto případě se nemusíte bát, frozen yogurt vás potěší nízkým obsahem tuku, a nízkým množstvím kalorií. Díky použití výhradně čerstvého ovoce tak potěšíte vaše tělo i tím, že mu dodáte potřebnou dávku vitamínů. K tomu přidejte vápník pro zdravé kosti, a rázem bude i vám jasné, že mlsáte něco, co je chutné a zdravé.

Obrázek: www.yogoterie.cz