Dvaceti jedna denní plán chůze pomáhá ženám po celém světě při hubnutí

Řada lidí si myslí, že kvůli hubnutí je nutné se každý den několik hodin dřít. Opak je pravdou, protože pomoci může i obyčejná chůze. Důležité je chodit správně, dostatečně dlouho a po stanovený počet týdnů. Proto vám představujeme unikátní 21denní plán chůze, která je hitem po celém světě. Proč? Jelikož skutečně pomáhá s hubnutím.

První týden

První týden je třeba začít postupně. První den stačí 5 minut chůze ráno a večer. Druhý den byste měli chodit 7 minut také ráno a také večer. A postupně stupňujete. Třetí den už je to minut 9, čtvrtý den je to 10 a pátý den už minut 12. A pokračujete dál. Šestý den je třeba dvakrát denně chodit 15 minut a den poslední sedmí choďte ráno a večer po dobu 18 minut.

Druhý týden

Když zvládnete týden chůze, je na místě pokračovat dále.  V druhém týdnu je postup stejný. Je třeba chodit ráno i večer. Osmý den je specifický tím, že začnete 2 minutami pozvolné chůze, potom jdete 10 minut rychle a následně 2 minuty zase pozvolna. Devátý den jdete 20 minut volným tempem. Den desátý je podobný jako osmý, ale v poměru 5 – 12 – 5.

Den jedenáctý vás čeká 10 minut lehkým tempem a den následující klasická série, tentokrát v poměru 5 – 15 – 5. Další den je to dvacetiminutový oddychovka a poslední den dodržte poměr 5 – 18 – 5. Tím máte druhý týden chůze za sebou.

Třetí týden

Poslední týden začíná také specificky. 10 minutami chůze do schodů a potom pokračuje 2 minutami odpočinkovým tempem po rovině. Den šestnáctý vás čeká 20 minut volného tempa. A následují opět schody, tentokrát v poměru 12 – 2. Po nich, jak asi čekáte, vás čeká odpočinkový den. To ujděte 25 minut volným tempem. A abyste trochu zabrali, dejte si k tomu 2 sady dřepů po dvanácti.

Den devatenáctý opět schody, a to 20 minut s následnými 3 minutami na oddych. Den dvacátý pouze 25 minut tempa odpočinkového a v polední den, kdy třítýdenní výzvu ukončíte, si dejte 20 minut rychlým tempem a potom 3 minuty volné procházky. Na vydýchání. A máte to za sebou.

Fotografie: DepositPhotos