Domácí spalovač tuků – jednoduchý recept

Co je spalovač tuků, asi dobře víte. Mnoho lidí si jej pořizuje s touhou lepšího a rychlejšího hubnutí. Nejčastěji se můžete s tímto názvem setkat v reklamách hlásající – už máte tělo do plavek? Ne? Pak si kupte spalovač tuků. Nebude to dlouho trvat a reklama bude hlásat – máte po Vánocích nějaké to kilo navíc? Pak si jednoduše kupte spalovač tuků.

Ovšem jen samotný přípravek nestačí. To by pak každý cpal páté přes deváté a ve finále spolykal pilulky a za měsíc byl opět jako laň. Spalovač tuků funguje dobře, když se spojí s cvičením. Ovšem nemusíte se uchylovat hned k nákupu chemie. Existuje mnoho potravin, které mají „tukožroutskou“ moc. Je to například grapefruit, chilli papričky, zázvor, skořice, křen, zelený čaj a další. Stačí je zařadit do svého jídelníčku, přidat pravidelný pohyb a výsledek je zaručen – stejně, jako se spalovači v tabletkách. My vám dnes přinášíme recept, jak si takový spalovač připravit doma.

Potřebovat budete

  • 4 citrony
  • 130 gramů křenu
  • 1 malý zázvor
  • 2 čajové lžičky cejlonské skořice
  • Med 1 až 2 lžičky – podle chuti

Příprava

Křen a zázvor rozmixujte v kvalitním vysokorychlostním mixéru, aby se rozmixovali na úplnou kaši. Případně nastrouhejte na jemno a teprve pak vložte do mixéru, přidejte šťávu z citrónu, skořici a med. Vytvořte sirup a nalijte do skleničky.

Jak spalovač tuků používat?

Užívejte 1 lžičku sirupu 2 x za den, vždy před jídlem nebo cvičením. Je jedno, zda ráno a večer nebo ráno a odpoledne. Užívejte 3 týdny a udělejte si přestávku. Mimo tohoto spalovače zařaďte do svého pitného režimu popíjení zeleného čaje a šťávy z grapefruitu – ta je nejlepší po obědě. Nebudete litovat. Výsledky budete mít úžasné. Tento domácí spalovač tuků a cvičení minimálně 3 x v týdnu vám pomohou s rychlejším hubnutím.

Obrázek: pixabay.com