Revoluční hubnoucí metoda pomohla už milionům lidí zhubnout až 5 kg během prvního měsíce

Fotografie: Depositphotos

Pokud vás trápí kila navíc, pak rozhodně vyzkoušejte toto jednoduché cvičení. Stačí ho provádět každý den a brzy získáte vysněnou postavu.

Abyste zhubli a konečně získali svou vysněnou postavu, nemusíte nutně spěchat do posilovny nebo běhat maratony. Skvěle vám totiž dokáže pomoci jediné cvičení, které stačí provádět každý den po dobu jednoho měsíce – prkno neboli plank. Jakmile výzvu dokončíte, budete mít dle lékaře Daniela Bubnise mnohem silnější střed těla a zvládnete také lépe pracovat s rovnováhou svého těla.

Měsíční výzva pro krásnější tělo

Zhubnout přebytečné kilogramy je snem každého člověka. Aby se to povedlo i vám, je třeba na to jít správným způsobem. Rozhodně není nutné dřít od rána v posilovně nebo běhat dlouhé vzdálenosti. Skvěle vám pomůže obyčejný cvik známý jako prkno, pro nějž si stačí vyhradit několik minut denně. Výzva navíc spočívá v tom, že ho začnete zprvu držet po dobu zhruba 20 vteřin a s každým dalším dnem budete tuto dobu navyšovat.

Jak ovšem uvádí web Healthline, je velmi důležité dbát na správné provedení cviku, a proto se níže můžete podívat na video, kde je cvik prkno dostatečně vysvětlen. Jakmile tedy budete připraveni, můžete se do toho pustit. Pokud chcete po výzvě vypadat co nejlépe, pokuste se také dodržovat zdravý stravovací režim a dopřejte si dostatek spánku. Tímto způsobem skvěle zocelíte své tělo a budete fit po dlouhé měsíce.

Tento revoluční přírodní nápoj zrychlí vaše hubnutí během prvního týdne. Jeho přísady má doma každý

Začněte po sekundách

Aby bylo hubnutí co nejefektivnější a vy jste přitom neztráceli mnoho sil, pak bude třeba začít pomalu. Plán by měl vypadat následovně:

 1. den – 20 sekund
 2. den – 20 sekund
 3. den – 30 sekund
 4. den – 30 sekund
 5. den – 40 sekund
 6. den – odpočinek
 7. den – 45 sekund
 8. den – 45 sekund
 9. den – 60 sekund
 10. den – 60 sekund
 11. den – 60 sekund
 12. den – 90 sekund
 13. den – odpočinek
 14. den – 90 sekund
 15. den – 90 sekund
 16. den – 120 sekund
 17. den – 120 sekund
 18. den – 150 sekund
 19. den – odpočinek
 20. den – 150 sekund
 21. den – 150 sekund
 22. den – 180 sekund
 23. den – 180 sekund
 24. den – 210 sekund
 25. den – odpočinek
 26. den – 210 sekund
 27. den – 240 sekund
 28. den – dokud vám budou stačit síly

Jakmile výzvu dokončíte, nejenže budou přebytečná kila dole, ale také se budete cítit mnohem lépe. Nyní je na čase dopřát si chvíli odpočinku a nechat tělo pořádně zregenerovat. Poté můžete výzvu opakovat. Na webu ZdravéStravování jsme také psali o revolučním přírodním nápoji na hubnutí.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]