Dieta podle znamení zvěrokruhu slaví úspěchy. Zjistěte, co smíte a nesmíte jíst

Proč nemůžete zhubnout? Jelikož má vaše tělo určitá specifika. Odhalit je pomůže unikátní dieta podle znamení zvěrokruhu. Stačí dodržet to, co je určené pro vaše znamení a budete jenom zírat, jak rychle a také jak efektivně jdou vaše kila dolů. Je to až k nevíře, že něco takového tak dobře funguje. Podívejte se.

Beran

Tomu dieta podle znamení zvěrokruhu předepisuje jíst hlavně mléčné výrobky, dále také ryby, zeleninu, ale i obiloviny. Co je naopak zakázáno, to jsou tmavá masa, živočišní tuky, stejně jako smažená a kořeněná jídla.

Býk

Vhodnými potravinami jsou mléčné výrobky, rostlinné produkty, ořechy i mořské ryby a plody. Zapomenout byste naopak měli na bílé pečivo, sladké, stejně jako na tučná masa, nebo i kávu.

Blíženci

Nebojte se sýrů, vajec, lískových ořechů, ale i nízkotučného masa, nebo mořských plodů. Co naopak dieta podle znamení zvěrokruhu zakazuje? Jsou to sladkosti, mastná jídla a také veškeré lihoviny.

Rak

Dopřávejte si výrobky z obilí, kysané mléčné výrobky, stejně jako drůbež nebo nízkotučné ryby. Co si dát nemůžete, to jsou klasické cukrovinky, nadměrně ovoce, nebo také syrovou zeleninu.

Lev

Tomu dieta podle znamení zvěrokruhu předepisuje mléčné výrobky, bílé maso, stejně jako hodně citrusů. Naopak jsou zakázána těžká masitá jídla, jakékoliv pečivo a alkoholické nápoje.

Panna

Dejte si těstoviny, cereálie, dušenou zeleninu, kysané mléčné výrobky a vše bude v pořádku. Co naopak vynechejte, to je sladké, uzeniny, ale také jakékoliv konzervované výrobky.

Váhy

Toto znamení může obiloviny i těstoviny, mořské plody nebo drůbež. Naopak by nemělo jít okurky, jakékoliv uzeniny, stejně jako veškeré pečivo, nebo margaríny a mléčné výrobky.

Štír

Dopřát si luštěniny, rostlinné oleje, ryby a mléčné výrobky je pro toto znamení tím, nejlepším. Naopak tím nejhorším je, když si dáte uzené maso, vepřové, sladkosti a okurky. Vše je zakázáno.

Kozoroh

Ideální volbou je obilný chléb, tvaroh, kefír, dušená zelenina, nízkotučné maso a těstoviny. Proti tomu je špatná volba v podobě špenátu, sladkostí, ale i jídel smažených, nebo konzervovaných včetně polotovarů.

Vodnář

Dejte si pohanku, zeleninové vývary, ovoce i zeleniny, stejně jako ryby a bílé maso. Jenom vám to prospěje. Co naopak uškodí, to je jakékoliv slané a sladké pečivo, stejně jako různé druhy uzenin.

Ryby

Co bystě měli jíst? Nejlépe takzvanou letní zeleninu, dále obiloviny, mořské plody, ořechy a slunečnicová semínka. Naopak zakázáno jsou jídla tučná, stejně jako jídla s jednoduchými cukry.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]