Detoxikace organismu díky ananasu, celeru a petrželi v jednom nápoji vás dostane do formy

Jednou za čas určitě neškodí provést to, čemu se říká detoxikace neboli vyčištění celého vašeho organismu. V podstatě jde o to, že s pomocí určitého postupu dojde k očištění těla od toxických látek a dalších odpadních složek, které se v těle usazují a samy jednoduše neodejdou. Jako jedna z nejúčinnějších cest se v poslední době doporučuje použití detoxikačního nápoje, který podpoří a zaktivuje přirozené očistné procesy v těle.

Jak by ale mělo vypadat složení správného detoxikačního nápoje? Dnes vám ukážeme jeden, který obsahuje jen tři ingredience, ale je mimořádně účinný.

Na přípravu tohoto úžasného ozdravného nápoje budete potřebovat pouze:

  • 3 stonky celeru
  • 2 plátky ananasu
  • 3 snítky petržele

Snadný pomocník, který vás opět dostane do hry

Jak postupovat? Nejprve očistěte ananas a nasekejte ho na menší kousky. Udělej to samé se zbytkem ingrediencí. Vše nakrájejte na malé kousky, pak vše řádně smíchejte v mixéru, a nakonec přidejte trochu vody. Kouzelná očistná směs je připravena. Budete překvapeni, jak snadné to je, ale také jak výtečně tento nápoj chutná.

Jen tři ingredience, které umí zázraky

Jak to vlastně funguje? Klíčovou roli hraje specifická kombinace účinných surovin. Každá z nich totiž nabízí něco a dohromady tvoří nepřekonatelné mužstvo. Celer obsahuje vysoké množství antioxidantů, které zabraňují stresu a zánětům. Bude také skvěle fungovat, pokud trpíte hypertenzí nebo problémy s nervovým systémem. Ananas doporučují lékaři pro ty, kteří trpí problémy s ledvinami, protože dokonale podporuje odvodňování a usnadňuje ledvinám práci. Doporučuje se také proto, že účinně podporuje trávení a pomáhá s artritidou. Je bohatý na vitamín C, mangan, měď, vitamin B a bromelain. Petrželový list je močopudný a pomáhá léčit močové problémy a redukuje vznik ledvinových kamenů. Pomáhá také léčit anémii, snižuje vysoký krevní tlak a bojuje proti bolesti kloubů.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]