Bylinky a Inkontinence – intimní problém, o kterém ženy nemluví

Vaginální problémyInkontinence – neboli samovolný a nekontrolovatelný únik moči – postihne za život minimálně 50% žen. Jen hrstička z nich ale dokáže o této nepříjemnosti mluvit se svým lékařem, drtivá většina z nich z důvodu obrovského studu mlčí. A to je rozhodně špatně.

Inkontinence je problém, který se dá léčit nejen za pomocí směsi bylinek a popíjení čajů. K bylinkám bojujícím s těmito problémy patří kontryhel, řepík, nátržník kořen, popenec, řebříček a další. Jestliže i vás trápí inkontinence, což se projevuje především na vašem intimním i běžném životě, pak o tomto problému rozhodně nemlčte. Spoléhat se pouze na bylinky by nemuselo stačit.  Navštívit můžete pražské GynCentrum, které pro vás aktuálně otevírá speciální vyšetřovnu určenou pro pacientky trpící inkontinencí, kde jim pomohou nejen překonat stud, ale především včas určit tu správnou diagnózu.

Individuální přístup a ochotná péče

Není žádným překvapením, že větší zdravotnická zařízení nemají čas na rozdávání, aby mohla věnovat dostatek času každému pacientovi. Zpravidla zde řeší závažné stavy a onkologická onemocnění, díky čemuž se výrazně prodlužují čekací doby. S otevřením nových prostor a zakoupením nejmodernějšího diagnostického přístroje vám v pražském GynCentru budou moci nabídnout individuální přístup a maximální snahu pomoci vám s vaším problémem.

Inkontinence – strašák, o kterém by se nemělo mlčet!

Je až překvapující, kolik žen o problému s názvem inkontinence mlčí. K lékaři se často odhodlají až po několika letech, což je rozhodně špatně. Mnohdy je oním impulsem, který je donutí k návštěvě gynekologa, náhlé zhoršení stavu. Vy určitě nečekejte, až se u vás inkontinence zabydlí a rozvine v plné parádě. Hned s prvními příznaky překonejte stud a věřte, že nejste jediná, koho tento problém trápí.

Jak proti ní bojovat?

V první řadě je důležité určit správnou diagnózu, díky které bude zřejmé, o jaký typ inkontinence se jedná. To lékaři pomůže navrhnout ideální léčebný postup. V pražském GynCentru lékařům pomáhá určit přesnou diagnózu pacientek urodynamický přístroj, který dokáže rozpoznat, zda se jedná o inkontinenci stresového původu nebo urgentního typu. Dobrou zprávou je, že pokud dojde ke správnému diagnostikování, je šance na úspěšnost léčby příjemně vysoká – až 85%!

Fotografie publikována se svolením Marin FreeDigitalPhotos.net

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]