Lékaři si mysleli, že mají v záznamech chybu. Pohled na miminko po porodu už nevymažou z hlavy

Fotografie: Depositphotos

Tato žena porodila své čtvrté dítě, které však oproti svým sourozencům bylo podstatně větší. Když ho lékaři zvážili, nemohli uvěřit svým očím.  

Porod dítěte je velmi náročná, ale za to krásná záležitost, během které žena přivede na svět živou bytost a svého nového potomka. Jelikož jsou všichni lidé od sebe tak trochu odlišní, čas od času se stává, že některé dítě je po příchodu na svět oproti ostatním větší, menší či má jinou zvláštnost. Server OnlineNytt však již dříve sdílel neobvyklý příběh o americké matce, která porodila dceru o váze neuvěřitelných téměř 6000 gramů.

Neuvěřitelně velké miminko

Již zpočátku bylo na matce tří dětí Chrissy Corbitt patrné, že její další potomek bude oproti těm předchozím větší. Situace byla dokonce natolik alarmující, že nemohla nosit ani běžné oblečení, které si na sebe brávala dříve. Netrvalo to poté dlouho a její dcera se začala maximální silou dostávat ven – a jakmile žena dorazila do nemocnice, aby mohla konečně porodit, žádný lékař z tamního personálu nemohl uvěřit svým očím.

Když matka přivedla na svět svou dceru Carleigh, byla stejně jako profesionálové okolo zaskočena. Vážila totiž skoro neuvěřitelných šest kilogramů, s čímž se ještě žádný z přítomného personálu nesetkal. To však neznamenalo, že by s dítětem bylo něco v nepořádku – naopak šlo vše naprosto hladce a dítě netrpělo žádnými problémy. Na ZdravémStravování jsme také psali jak skutečně vypadá poporodní tělo bez filtrů a lží.

Dávali mu šanci na přežití 1 : 1 000 000. Při porodu se stalo něco, co popřelo zákony moderní medicíny

Další dítě už si dělat nebudou

Carleigh byla tak velká, že ani nemohla nosit novorozenecké oblečení ani plenky pro novorozence, jak zmiňuje USAToday. Rodiče tedy vše, co nakoupili předem, darovali církvi a dalším potřebným lidem, aby věci nepřišly nazmar. Jakmile byly malé dívce 3 týdny, dokázala se obléci do oblečení určeného pro 9měsíční miminka. „Je to velmi šťastné dítě, neustále se směje. Nemůžu se jí nabažit,“ sdělila matka během jednoho z rozhovorů.

Přestože Chrissy i se svým manželem Larrym milují všechny své děti, Carleigh bude mít v jejich srdcích vždy zvláštní místo, protože je prostě tak trochu jiná. Rodiče také sdělili, že nyní již žádné dítě čekat nechtějí a že je jejich rodina nyní velká tak akorát.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]