Šest týdnů po porodu se začala cítit špatně. Lékaři při ultrazvuku mysleli, že blouzní

Fotografie: Nevit Dilmen (talk) / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Poté, co se matce narodil zdravá holčička, si začala všímat zvláštních změn na svém těle. Když zašla opět na vyšetření, nikdo nemohl věřit svým očím. 

Těhotenství je nádherná věc a ještě krásnější je, když se dítě narodí zdravé a plné energie. Velkou radost měli Eliza a Ben Curby ze Sydney, kteří přivedli na svět krásou holčičku. Když se však vrátili do svého běžného života, začala si žena všímat zvláštních změn, které jí ale byly velmi povědomé, zmiňuje DailyMail. Když se potom nechala vyřešit u svého lékaře, nemohla uvěřit svým vlastním očím. To, co ukázaly testy, vyrazilo naprosto všem dech.

Žena se začala cítit zvláštně 

Po návratu s porodnice se začali postupně sžívat s rolí rodičů a užívali si tuto novou rodinnou situaci. Rovněž se v ten stejný moment rozhodli, že již nebudou při pohlavním styku používat antikoncepci. Slyšeli totiž, že se v průběhu kojení nedá otěhotnět, a tak by bylo zbytečné za to utrácet peníze. Po nějaké době se však žena začala cítit zvláštně a nemohla přijít na to, čím to je.

Její holčičce již přitom bylo šest týdnů, a tak jí přišlo zvláštní, že se cítí tak unavená. Pojala podezření, že je znova těhotná. I když měla pocit, že se to stát nemohlo, a zejména její manžel si to nechtěl připustit. Eliza dokonce zkoušela několik těhotenských testů, ovšem ty podle serveru OnlineNytt pokaždé vyšly negativně. Ani to však nedokázalo ženu odradit od toho, aby si myslela, že je těhotná. Rozhodla se proto navštívit svého praktického lékaře, který ji pomáhal s novorozenou dcerou.

Lékaři si mysleli, že má zánět prsu. Žena je však upozornila na příznak, který jí zachránil život

Úžasné zjištění, kterému nemohli uvěřit

Jakmile se manželé dostavili k lékaři, čekali chvíli na vyšetření, přičemž odborníkovi sdělila, že se poslední dobou cítí unavená více než obvykle. Ale tak nějak jinak, jako tomu bylo když byla dříve těhotná. Ačkoli celá situace byla naprosto ojedinělá, skutečně vyšlo po ultrazvuku najevo, že v její děloze roste nový plod – a dokonce dva. Bylo to naprosto neuvěřitelné, protože vyšlo najevo, že přivede na svět dvojčátka.

Oba rodiče si tak konečně začali uvědomovat, že jejich již tak nový život bude ještě lepší díky novým přírůstkům. Vyšlo také najevo, že budou mít nyní dva chlapečky, kterým se rozhodli dát jméno Jack a Wolfe. Ty jsou spolu se svou sestřičkou naprosto dokonalí a všichni se mají rádi. Rodiče jsou tak spokojení a šíří svůj příběh na sociálních sítích. Na Zdravém Stravování jsme také psali rizikových faktorech, které způsobují předčasný porod.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]