Zdraví máme jen jedno a je potřeba k němu přistupovat zodpovědně!

Zdraví má člověk jen jedno, a byť jde o náš nejcennější poklad, většina z nás jeho stavu nevěnuje tolik pozornosti, kolik by si právem zasloužilo – a to je chyba. Často se svěřujeme do péče odborníků s vidinou rychlé pomoci v podobě zázračných prášků a pilulek a nepřemýšlíme nad tím, zda nám skutečně dokážou dlouhodobě pomoci. Jinými slovy lepíme díry chvilkovými záplatami.

Lidské zdraví je ošemetná věc, která nám možná bude po několik let odpouštět naše prohřešky, ovšem jednoho dne s největší pravděpodobností řekne dost – a pak bude pozdě plakat nad rozlitým mlékem.

Prášky a pilulky nejsou spásou pro naše zdraví

Je pravda, že na bolest hlavy nejrychleji pomůže prášek proti bolesti. Na bodavou bolest v zádech je možné použít speciální mastičku. Na rýmu stačí zázračné kapky. Jedná se o první pomoc, která nás možná v prvních chvílích zbaví bolesti nebo problémů, ale v žádném případě nevyřeší náš problém. Důležité je přistupovat ke svému zdraví zodpovědně a znát své tělo – a to nejen z hlediska jeho stavby, ale i funkcí. Zdraví je třeba brát jako celek, o které je třeba pečovat pořád, nikoli jen tehdy, kdy se vyskytne nějaký problém.

Dokonalá obranyschopnost se dokáže vypořádat s útoky virů a bacilů

Klíčem ke zdraví je dokonalá obranyschopnost bez jediné trhlinky. Váš organismus dokáže automaticky vyvolávat obranné reakce, kterých je třeba umět patřičně využívat. Jestliže máte pocit, že vaše obranyschopnost má mezery a je potřeba ji zocelit, spolehněte se na pomoc enzymové léčby, která se postará o přísun potřebných enzymů, jež řídí imunitní systém. Nejznámějším enzymovým lékem je Wobenzym obsahující unikátní směs enzymů, jehož účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem a více než 40letou léčebnou praxí. Enzymová léčba urychlí proces hojení tkání, poradí si s otoky i se záněty probíhajícími v těle.

Obrázek: pixabay.com

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]