Ucpané tepny mohou odstartovat riskantní boj o život. Neocenitelný recept je účinně čistí a zároveň reguluje krevní tlak

Fotografie: Depositphotos

Blahodárné účinky česneku, zázvoru a citronu dokáží předčit snad všechny chemické léky pro regulaci krevního tlaku. Vyzkoušejte tuto skvělou směs.

Medicína se může snažit jak chce, ale přírodní léky prostě nelze nahradit, a právě směs česneku, zázvoru a citronu je toho skvělým příkladem. Účinné složky potravy, které tyto plody obsahují, mají totiž velmi silný vliv na naše tělo, a to pouze v dobrém směru. Jednou z největších výhod této směsi je však regulace vysokého krevního tlaku. Ten může být příčinou řady kardiovaskulárních onemocnění, říká lékař Gerhard Whitworth.

Krevní tlak jako zdravotní teploměr

Abyste měli svůj krevní tlak vždy pod kontrolou, nemusíte do svého těla cpát všemožné chemické prášky nebo doplňky stravy – vystačí vám pouhá směs některých plodů přírody, které se dají velmi snadno a levně sehnat téměř v každém obchodě. Nejenže tedy tělu dopřejete to nejlepší, ale díky přírodním složkám ušetříte vaše peníze, což nikdy neurazí.

Fotografie: Pexels

Náš krevní tlak by se dal přirovnat k takovému zdravotnímu teploměru. Pokud je vysoký, znamená to, že vaše srdce pracuje velmi intenzivně, aby mohlo pumpovat krev po celém oběhu těla. To je pro vaše zdraví ovšem velmi nebezpečné, neboť tato skutečnost může vést k infarktu, mrtvici či dokonce onemocnění ledvin. Z tohoto důvodu je důležité, abyste měli váš krevní tlak vždy pod kontrolou.

Příprava a návod k použití směsi

Pro přípravu této silné směsi nebudete potřebovat mnoho ingrediencí. Postačí vám pár rostlinných plodů, které jsou velmi snadno dostupné téměř v každém obchodě. Navíc jde o potraviny extrémně zdravé, a podle některých lékařů dokáže jejich kombinace dělat doslova zázraky. Budete tedy potřebovat:

  • 4 ks česneků
  • 4 ks citronů
  • 2 litry vody
  • 4 centimetry dlouhý kořen zázvoru
Fotografie: Freepik

Citron společně se zázvorem dobře omyjte, a poté jej nakrájejte na pravidelné plátky. Následně oloupejte česnek i zázvor a všechny ingredience vložte do mixéru. Míchejte, dokud nezískáte hladkou, tekutou směs – tu posléze nalijte na pánev a zahřejte ji. Jakmile bude pánev dostatečně zahřátá, přidejte k ingrediencím vodu a přiveďte směs k varu. Poté ji nechte vychladnout, přelijte do uzavíratelné lahve a vložte do lednice.

S pravidelnou konzumací této skvělé směsi můžete začít ihned. Vypijte sklenici každé ráno na lačný žaludek a další dávku dvě hodiny před tím, než půjdete spát. Vaše tepny budou za velmi krátkou dobu znovu čisté, neboť tuk, který je ucpává, díky této směsi účinně zmizí. Určitě si také všimnete toho, jak je váš krevní tlak stabilní.

Zdroj: Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]