Princezna Kate se po dlouhé době vyjádřila na sociálních sítích. Tento příspěvek zaskočil celý svět

Fotografie: BBC News اردو - YouTube / Creative Commons / Attribution 3.0

Princezna Kate udělala občanům Británie velkou radost. Zveřejnila na Instagramu novou fotku, která má dokonce skrývat velké poselství.  

Princezna Kate sdílela před více než týdnem na svém Instagramu novou fotografii. To byla skvělá zpráva zejména pro občany Velké Británie, kteří se o ni poslední měsíce velmi strachují. Kvůli rakovině a intenzivním chemoterapiím se musela stáhnout ze společnosti a téměř nikdo nevěděl, jak to s ní ve skutečnosti je. Nový snímek však dle serveru TN přinesl naději a dokonce má skrývat velké a hlavně pozitivní poselství.

Princezna sdílela novou fotografii

Je tomu již několik měsíců, co se princezna Kate léčí z rakoviny a zarputile se drží mimo společnost. Nedávno však sdílela na sociální síti Instagram novou fotografii, kterou se pokusila promluvit ke společnosti – a překvapivě se v dopise rozpovídala i o tom, že je její stav čím dál lepší. Na krásném snímku je mimo jiné oblečena v elegantním outfitu a když se na něj zadíváte blíže, budete si moci všimnout malého detailu, tedy perlových náušnic.

Ty jsou mimo jiné v mnoha kulturách považovány za symbol štěstí, lásky, zdraví a mohou symbolizovat přeměnu něčeho negativního v něco pozitivního. „Dělám pokroky, ale jak ví každý, kdo si prošel chemoterapií, zažívám dobré i špatné dny. V těch špatných se cítíte slabí, unavení a musíte svému tělu dopřát odpočinek. Ale v dobrých dnech, kdy se cítíte silnější, toho chcete využít,“ napsala Princezna Kate na Instagram.

Princezna Kate mění kvůli rakovině svůj život od základů. Tohoto vývoje se odborníci báli nejvíce

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Je tedy možné, že se princezna snaží dávat svými slovy a perlami najevo, že zákeřnou nemoc brzy porazí. Zda se jí to podaří je však stále pouze na ní a pokračující léčbě. „Učím se být trpělivá, zvláště pokud jde o věci nejisté, a brát každý den tak, jak přichází. Snažím se naslouchat svému tělu a dopřát mu tolik potřebný čas na uzdravení,“ dodala princezna. Na Zdravém Stravování jsme také psali o příznacích rakoviny ledvin.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]