Princezna Kate popsala nečekaný vývoj jejího zdravotního stavu. Tato novinka obletěla celý svět

Fotografie: Depositphotos

Po dlouhé době princezna Kate konečně promluvila k veřejnosti a naznačila svůj zdravotní stav. Se vší pravděpodobností je na tom lépe.

Princezna Kate začala během posledních měsíců podstupovat kvůli rakovinnému onemocnění chemoterapie, které vážně ovlivňují její život. Kvůli problémům se dokonce kompletně stáhla z veřejnosti a nemohla se zúčastnit ani přehlídky Irské gardy v rámci Trooping the Colour, kde měla být tradičně svědkem čestné salvy jako hlavní plukovnice, uvedla CNN. Jelikož se však jedná o jednu z jejích srdečních záležitostí, alespoň svým příslušníkům poslala dopis.

Dojemný dopis a velký potlesk Irské gardy

A právě v něm stála nejen dojemná slova a omluva, ale také zmínka o jejím současném zdravotním stavu. „Chtěla jsem vám tímto dopisem dát vědět, jak jsem na celý pluk hrdá. Vážím si všech, kteří se na přehlídku měsíce připravovali. Být vaší plukovnicí pro mě znamená velkou čest a omlouvám se, že vám letos nemohu salutovat,“ sdělila v dopise, který Irská garda zveřejnila na sociálních sítích se slovy o velkém dojetí.

Ještě zajímavější byla poté zmínka na konci dopisu o jejím zdravotním stavu, kde zmínila následující: „Doufám, že už velmi brzy vás budu schopna všechny znovu reprezentovat.“ Tato slova vyvolala v mnohých naděje v to, že by se mohla brzy opět začít objevovat na veřejnosti a že se její stav zlepšuje – nebo tedy alespoň to, že má optimistické naděje do budoucna. Kdy se však vrátí ke svým královským povinnostem, je stále na lékařích.

Král Karel III. otevřeně přiznal to, čeho se celá veřejnost poslední týdny obávala

Princeznina slova samozřejmě sklidila obrovský potlesk, nicméně stále je třeba brát na vědomí, že se léčí z rakoviny a musí podstupovat chemoterapie. Zda se její stav zlepšil, je tedy stále nejisté a lze jen doufat, že jí léčba pomáhá. Přece jen se jedná o jednu z nezávažnějších nemocí, která jí byla diagnostikována teprve v březnu letošního roku. Na Zdravém Stravování jsme také psali o hrozném zjištění, které potkalo těhotnou ženu.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]